Cyfrowy tenis w banku

Klienci Narodowego Banku Kanady mogą zasmakować profesjonalnego tenisa poprzez interaktywną aplikację w wybranych oddziałach.

czytaj więcej >>

Ściany wideo w kantorach Global Exchange

Ben-Gurion International Airport jest głównym portem lotniczym w Izraelu, z 12,2 mln pasażerów, którzy przewinęli się przez międzynarodowy terminal w ubiegłym roku. Kantory Global Exchange znajdują się w hali przylotów, sklepie bezcłowym, strefie odpraw i odbioru bagażu.

czytaj więcej >>

Internet Media Services SA (IMS) promuje kredyt gotówkowy Banku BGŻ

Spółka Internet Media Services SA (IMS), ekspert w dziedzinie nowych mediów w miejscu sprzedaży, realizuje kampanię reklamową w In Store Radio, promującą kredyt gotówkowy Banku BGŻ.

czytaj więcej >>

Sieć Adspace w South Street Seaport

Adspace Digital Mall Networks, jeden z największych operatorów DOOH w USA dodał do swojej istniejącej sieci South Street Seaport. Instalacja Adspace obejmie w sumie dziesięć 65-calowych ekranów plazmowych HD na kioskach oraz 85-calowy ekran zamontowany w pobliżu wejścia do budynku Pier 17.

czytaj więcej >>

Digital Signage na madryckiej giełdzie

Nowe rozwiązanie DS, zainstalowane w budynku madryckiej giełdy papierów wartościowych przy użyciu AOpen Digital Engine, oprogramowania DISE i ekranów Mitsubishi, umożliwi wszystkim zainteresowanym pozostawania na bieżąco z aktualnymi informacjami.

czytaj więcej >>

Pierwszy rosyjski bank wprowadza Cisco Digital Signs

Jeden z największych rosyjskich banków, Bank of Moscow poinformował o wprowadzeniu do swoich oddziałów sieci Digital Signage opartej o rozwiązania firmy Cisco

czytaj więcej >>

Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.