Świetlne drony, czyli Water Concept Factory na Bella Skyway Festival 2017

„Najlepsze wydarzenie kulturalne lata” 2015 roku, najlepszy produkt turystyczny Polski w 2014 roku i ponad 350 000 widzów podczas ostatniej edycji – Bella Skyway Festival w Toruniu to gwarancja udanej zabawy. 9. edycja imprezy zbliża się wielkimi krokami — wystartuje 22 sierpnia i zakończy się 5 dni później. Tym razem organizatorzy Bella Skyway Festival i twórcy zeszłorocznego, pierwszego na świecie wodnego kina 360º przygotowali coś, czego jeszcze w Polsce nie było: multimedialną instalację wodną wykorzystującą świetlne drony!

czytaj więcej >>

Rośnie interaktywna strefa Posnanii

Specjalne miejsca z interaktywnymi strefami zabaw i wypoczynku w galerii nie dziwią już nikogo. Do najczęściej spotykanych należą interaktywne stoły i podłogi, videowalle z technologiami kinect lub oraz inne urządzenia technologiczne umilające czas zakupów dzieciom i dorosłym. Do tych stref dołączają właśnie fotobudki – jedna z nich stanęła w Centrum Handlowym Posnania.

czytaj więcej >>

System nagłośnienia opery Bastille w Paryżu

Instalacja nowego systemu audio w słynnej Operze Bastille w Paryżu została oparta na systemie Focus Modular firmy Fohhn,

czytaj więcej >>

Cyfrowa sztuka na wyświetlaczu LED

Bostońskie centrum konferencyjno-wystawiennicze BECE (Boston Convention & Exhibition Center) wykorzystuje stojący przed wejściem wyświetlacz LED do promowania innowacyjnych prac z zakresu cyfrowej sztuki.

czytaj więcej >>

Interaktywna gra "Move a Square"

CBS Outdoor rozpoczyna swoją pierwszą outdoorową kampanię interaktywną w Irlandii na cyfrowych Podach w centrum handlowym Dundrum Town Centre w Dublinie.

czytaj więcej >>

Platforma NEOCAST w sieci kin Rave

Real Digital Media, dostawca platformy digital signage NEOCAST oraz Rave Cinemas, piąta pod względem przychodów sieć kin w USA poinformowały o strategicznej inicjatywie digital signage.

czytaj więcej >>

Multitouch Globe - technologia dotykowa na okrągło

Firma DISPLAX Interactive Systems zapowiedziała wprowadzenie na rynek interaktywnej dotykowej powierzchni w kształcie kuli. DISPLAX Multitouch Globe ma średnicę jednego metra i umożliwia użytkownikom wchodzenie w interakcję z wyświetlanym kontentem za pomocą dotyku.

czytaj więcej >>

Windows 7 w warsztacie Świętego Mikołaja

Tanie linie lotnicze Southwest Airlines wspólnie z Microsoftem w ramach kampanii „The Picture Perfect Holiday” oferują darmowe zdjęcia świąteczne dla pasażerów podróżujących pomiędzy 21 portami lotniczymi w USA. W 19 z nich istnieje sieć Clear Channel.

czytaj więcej >>

Digital signage w zoo

Firma Keywest Technology poinformowała, że w ogrodzie zoologicznym w Kansas City wykorzystano jej rozwiązania digital sigange, zarówno sprzętowe, jak i softwarowe. Instalacja posłuży do edukowania gości odwiedzających wybieg niedźwiedzia polarnego.

czytaj więcej >>

Sieć Adspace w South Street Seaport

Adspace Digital Mall Networks, jeden z największych operatorów DOOH w USA dodał do swojej istniejącej sieci South Street Seaport. Instalacja Adspace obejmie w sumie dziesięć 65-calowych ekranów plazmowych HD na kioskach oraz 85-calowy ekran zamontowany w pobliżu wejścia do budynku Pier 17.

czytaj więcej >>

Cinema Scene Marketing dodaje do swojej sieci nowe kina

Cinema Scene Marketing (CSM) rozszerza swoją sieć Digital Media Network na sieci kin Paragon Theaters i Uptown Entertainment.

czytaj więcej >>

Cisco dostawcą DS dla Shaw Theatres

Firma Cisco poinformowała, że Shaw Theatres, najstarsza i największa singapurska firma z branży rozrywkowej, wykorzysta jej rozwiązania z zakresu Digital Signage.

czytaj więcej >>

Projektory i monitory NEC w kinach Marcus Theatres

Amerykański oddział NEC Display Solutions poinformował, że działająca od 75 lat sieć kin Marcus Theatres zainstaluje wielkoformatowe monitory NEC w lobby w swoich kinach. Ponadto sieć wybrała projektory NEC do pełnej konwersji cyfrowej na prawie 700 ekranach, których jest właścicielem lub operatorem.

czytaj więcej >>

Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.