Nowy smart Signage TV dla branży HoReCa

LG zaprezentowało nową serię wyświetlaczy smart Signage TV - LV640S. Monitory umożliwiają jednoczesne odtwarzanie programu telewizyjnego i dowolnego pliku graficznego, np. reklamy oferty lokalu.

czytaj więcej >>

Premiera światowej klasy kiosków self-service w KFC

15 miesięcy, tysiące roboczogodzin, dziesiątki ludzi, setki prototypów – M4B wraz z Amrest, 3E i Ribot od czystej kartki zaprojektowały, zbudowały i uruchomiły dzisiaj najbardziej innowacyjne i zaawansowane rozwiązanie typu self-service na rynku.

czytaj więcej >>

Cyfrowe menu we wszystkich lokalach Burger King do 2020 roku

Burger King poinformował, że zmiana designu w lokalach na całym świecie powinna zostać zakończona do 2020 roku.

czytaj więcej >>

Darmowe McFlurry podczas upałów

McDonald’s w kreatywny sposób wykorzystał falę rekordowych upałów w Holandii.

czytaj więcej >>

McDonald's, jakiego nie znacie

McDonald’s wystartował z testową inicjatywą Create Your Taste, dostępną w wybranych lokalach.

czytaj więcej >>

AOpen w moskiewskich restauracjach Wendy's

Firma AOpen poinformowała, że jej odtwarzacze digital signage obsługują cyfrowe menu boardy w moskiewskich restauracjach sieci Wendy’s.

czytaj więcej >>

Wendy's promuje konkurs na FB za pomocą Digital Signage

Sieć restauracji Wendy’s postanowiła bardziej skupić sie na kampaniach marketingowych. Pierwszą oznaką nowego podejścia jest reklama na cyfrowym billboardzie na Times Square.

czytaj więcej >>

Większy zysk restauracji po wprowadzeniu DS

Oprogramowanie digital signage szwajcarskiej firmy Navori SA stao się podstawą wewnętrznego kanału TV hiszpańskiej restauracji Cafetería Colón. Na ekranach LCD umieszczonych w lokalu wyświetlane są ważne informacje, oferty specjalne, promocje oraz lokalne wiadomości.

czytaj więcej >>

Profesjonalny monitor NEC X462HB

NEC Display Solutions wprowadza na rynek nowy model profesjonalnego monitora z serii X. 46-calowy X462HB o wysokiej jasności został zaprojektowany do pracy na zewnątrz budynków w trybie 24/7.

czytaj więcej >>

SmartMenu - elektroniczna karta dań

Firma X2 Computing wprowadziła na rynek elektroniczną kartę menu SmartMenu, wyglądającą podobnie jak tradycyjne menu, które znamy z restauracji. Różnica polega na tym, że obok listy dań umieszczono przyciski, umożliwiające zamawianie wybranych pozycji.

czytaj więcej >>

ZetaDisplay dostarczy DS do sieci kawiarni

Szwedzka firma ZetaDisplay podpisała umowę, na mocy której dostarczy platformę mediową Digital Signage do sieci kawiarni Arnolds Bakery & Coffee Shop.

czytaj więcej >>

Cyfrowe menu na stadionie San Francisco 49ers

Stali bywalcy stadionu Candlestick Park w San Francisco, na którym swoje mecze rozgrywa drużyna futbolu amerykańskiego San Francisco 49ers z pewnością zauważą nowe udogodnienia, jakie pojawiły się w obiekcie. 11 września, na meczu otwierającym sezon fani zostaną przywitani przez nowe cyfrowe tablice menu.

czytaj więcej >>

Technologia WAND w restauracjach Cosi

Po półrocznych testach, sieć restauracji Cosi wybrała firmę WAND jako wyłącznego dostawcę technologii do cyfrowych menu. Cosi planuje instalację systemu we wszystkich nowych i odnowionych restauracjach i będzie do tego zachęcać także swoich franczyzobiorców.

czytaj więcej >>

Socialite - sieć DS do pubów i barów

Firma Clear Channel poinformowała o rozszerzeniu zasięgu swojej sieci DS o nazwie Socialite na Londyn, Manchester, Liverpool, Birmingham oraz Leeds. Sieć jest pozycjonowana jako pierwsza ogólnokrajowa miejska sieć społeczna skierowana do młodych, zamożnych klientów barów i pubów w Wielkiej Brytanii.

czytaj więcej >>

DS w SanSai Sushi

SanSai Sushi, jedna z najszybciej rozwijających się w USA sieci japońskich restauracji, przy pomocy firmy CornDigital, zainstalowała w swojej najnowszej placówce cztery 46-calowe wyświetlacze.

czytaj więcej >>

Strona 1 2 Następna
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.