Multimedialna komunikacja w firmie

Integralną częścią zarządzania personelem, determinującą jego skuteczność, jest komunikacja wewnętrzna w formie multimedialnej.

czytaj więcej >>

Signagelive w komunikacji wewnętrznej

Blinds.com, największy na świecie sklep online z żaluzjami okiennymi, wdrożył rozwiązania digital signage w swoim centrum obsługi klienta.

czytaj więcej >>

Ściana wideo na trzy piętra

W nowej siedzibie JetBlue Airways w nowojorskiej dzielnicy Long Island City znalazły się dwie, trzypiętrowe ściany wideo „Wing Walls”.

czytaj więcej >>

Vericom rozszerza swoją bibliotekę DS o kontent z Associated Press

Vericom Corporation poprzez swój kanał DS ChannelCare oferuje klientom z sektora medycznego najnowsze wiadomości, rozrywkę i programy lifestylowe z Associated Press (AP). Użytkownicy wykorzystują ChannelCare przede wszystkim do komunikacji wewnętrznej i z pacjentami.

czytaj więcej >>

Kontent DS z ekranów StrandVision na smartfonach i komputerach

StrandVision Digital Signage oferuje darmowy applet w swojej usłudze DS opartej na cloud computingu. Applet umożliwia aktywnym subskrybentom wyświetlanie ich kontentu jako strony domyślnej na nieograniczonej liczbie komputerów lub smartfonów.

czytaj więcej >>

UCView SignEdge - proste rozwiązanie DS dla małych firm

Firma UCView wprowadza nową usługę SignEdge, która ogranicza do minimum techniczne wyzwania, jakie się pojawiają przy wprowadzaniu digital signage w małym biznesie. Dzięki SignView cały proces ogranicza się do podłączenia kilku kabli i wpisania krótkiego ciągu cyfr w przeglądarce internetowej.

czytaj więcej >>

YCD Multimedia wybiera karty Matrox M9140

Firma YCD Multimedia, specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu cyfrowych mediów, wybrała karty grafiki Matrox M9140 do obsługi 12-monitorowej ściany wideo zainstalowanej w nowej siedzibie firmy Red Ventures w Południowej Karolinie. 12 monitorów w połączeniu z trzema kartami Matroxa i komputerem wyświetla wideo w rozdzielczości 4K.

czytaj więcej >>

Wygaszacz ekranu do komunikacji wewnątrz korporacji

StrandVision wprowadza nową funkcjonalność do swoich sieci Digital Signage, służącą do usprawnienia komunikacji wewnętrznej w firmach za pomocą wygaszacza ekranu.

czytaj więcej >>

Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.