Największy w Europie transparentny ekran eliptyczny w centrum Posnania

W otwartym w październiku Centrum Handlowym Posnania firma SQM Digital Signage zainstalowała ponad sto najnowocześniejszych nośników multimedialnych.

czytaj więcej >>

Centrum Posnania z rewolucyjnym systemem Digital Signage od SQM

W otwartym w październiku Centrum Handlowym Posnania firma SQM Digital Signage zainstalowała ponad sto najnowocześniejszych nośników multimedialnych. Dostarczone rozwiązania to przede wszystkim spektakularne ekrany LED, w tym największy w Europie transparentny ekran eliptyczny. Na instalację składają się także interaktywne ściany video i tablety, a zarządzenie systemem Digital Signage odbywa się przy wykorzystaniu oprogramowania Scala.

czytaj więcej >>

Kolejna nagroda za kontent dla WAND Corporation
 

Zespół kreatywny firmy WAND Corporation został uhonorowany nagrodą Bronze Award w kategorii Food & Beverage w prestiżowym konkursie Digial Content Awards.

czytaj więcej >>

Kampania IMS dla H&M

Spółka Internet Media Services SA realizowała w dniach od 1 do 8 marca br. kampanię reklamową dla sieci odzieżowej H&M.

czytaj więcej >>

Esprit Digital zdobywa nagrodę za najlepszy projekt DS roku

Firma Esprit Digital została wyróżniona nagrodą „Best Digital Signage Project of the Year” w prestiżowym konkursie InAVation Awards.

czytaj więcej >>

System DS firmy NEC w sklepach UNIQLO

W sklepach odzieżowych UNIQLO w Wielkiej Brytanii i Francji pojawił się system digital signage, zainstalowany przez NEC Europe i NEC Display Solutions Europe.

czytaj więcej >>

Obejrzyj reklamę i zrób zakupy w taksówce

Przez pięć dni pasażerowie korzystający z jednej z 50 nowojorskich taksówek z reklamą magazynu Glamour na dachu, stojących przy The Standard Hotel i siedzibie wydawcy Conde Nast przy Times Square mogli za darmo przejechać w dowolne miejsce w mieście. Dodatkowo podczas jazdy mogli dokonać zakupów luksusowych kosmetyków.

czytaj więcej >>

Planar Mosaic - swoboda przy projektowaniu ścian wideo

Firma Planar Systems, zajmująca się specjalistycznymi rozwiązaniami wyświetlania obrazu poinformowała o wprowadzeniu Planar Mosaic, systemu video wall dysponującego funkcjami zaprojektowanymi specjalnie z myślą o rynku architektonicznych okładzin ściennych.

czytaj więcej >>

Call2Action, Agencja TVN i TVN Media rozpoczynają współpracę

Firma Call2Action rozpoczyna współpracę z Agencją TVN i TVN Media. Pierwszym wspólnym projektem firm jest uruchomienie dwóch kanałów telewizji konsumenckiej: Wait TV i Shopping TV, które oglądać można na ekranach umieszczonych w marketach ogólnopolskich sieci handlowych.

czytaj więcej >>

Interaktywne ekrany dotykowe w sklepach Timberland

Timberland w kilku swoich sklepach w Anglii, Singapurze i USA testuje interaktywne punkty dotykowe, aby stworzyć bardziej znaczące stosunki z klientami.

czytaj więcej >>

Digital signage na wysokich obcasach

Firma Aldo postanowiła wykorzystać ogromny potencjał digital signage do promocji swojej limitowanej kolekcji obuwia Rise. Na miejsce instalacji wybrano flagowy sklep Aldo w domu towarowym Selfridge na Oxford Street w Londynie.

czytaj więcej >>

Niezapomniane zakupy z rozwiązaniami firmy Intel

Intel wspólnie z firmami HSN, Kraft Foods oraz Macy’s wprowadza pilotażowo szereg nowych rozwiązań dla handlu detalicznego, mających zapewnić kupującym bardziej interesujące doznania.

czytaj więcej >>

Najnowocześniejszy Salon Plusa w Polsce

TRIAS wyposażył salon sprzedaży Plusa dla Polkomtel S.A. przy ul. Chmielnej 19 w Warszawie w wielofunkcyjny system do prezentacji treści multimedialnych.

czytaj więcej >>

EyePlay w sklepie Creative Kidstuff

Firma CBR Specialty Retail zainstalowała interaktywny system EyePlay w swoim najnowszym sklepie z zabawkami Creative Kidstuff w porcie lotniczym Minneapolis-St. Paul International Airport w Minnesocie. EyePlay, umieszczony na frontowej wystawie sklepu zaprasza przechodzących podróżnych do wstąpienia do środka i zabawy.

czytaj więcej >>

StoreBOT - bezpieczne rozwiązanie do sprzedaży drogich produktów

Firma KIOSK Information Systems zaprezentuje na targach National Retail Federation Show (16-17 stycznia w Nowym Jorku) najnowsze rozwiązanie z serii Automated Retail Solutions o nazwie StoreBOT.

czytaj więcej >>

Strona 1 2 3 Następna
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.