Digital Signage staje się coraz bardziej popularnym środkiem reklamy. W tym miejscu możecie zapoznać się z informacjami na temat Digital Signage, dedykowanymi do konkretnej grupy odbiorców z danej branży.

Zobacz jak promują się inni! Skorzystaj z gotowych pomysłów na reklamę!

Realizacja IMS w Serdika Center

IMS kontynuuje swoją ekspansję na rynku międzynarodowym. Ostatnia z realizacji miała miejsce w Sofii.

czytaj więcej >>

Rośnie interaktywna strefa Posnanii

Specjalne miejsca z interaktywnymi strefami zabaw i wypoczynku w galerii nie dziwią już nikogo. Do najczęściej spotykanych należą interaktywne stoły i podłogi, videowalle z technologiami kinect lub oraz inne urządzenia technologiczne umilające czas zakupów dzieciom i dorosłym. Do tych stref dołączają właśnie fotobudki – jedna z nich stanęła w Centrum Handlowym Posnania.

czytaj więcej >>

Statisfy zaczyna badania jakości obsługi personelu w branży medycznej

Statisfy to aplikacja, która zainstalowana na tablecie lub telefonie komórkowym staje się interaktywnym ankieterem zbierającym i analizującym dane pozyskiwane bezpośrednio od Klientów w miejscu sprzedaży lub świadczenia usług.

czytaj więcej >>

Nowa odsłona TV Student

TV Student – największy projekt medialny na rynku akademickim – stał się jeszcze bardziej atrakcyjny dla swoich odbiorców. Wprowadzona została nowa szata graficzna dla wszystkich własnych i partnerskich ekranów tej ogólnopolskiej sieci Digital Signage. Jednocześnie uruchomiono spójną z monitorami LCD, nową wersję strony internetowej projektu. Materiały redakcyjne są teraz bardziej dostępne, atrakcyjne i czytelne.

czytaj więcej >>

Najlepsze chorwackie hotele wybrały aplikację mobilną iLumio

Valamar Riviera, lider chorwackiego rynku hotelarskiego, wybrał do współpracy krakowską spółkę Ailleron SA, producenta systemu iLumio, czyli rozwiązań technologicznych nowej generacji i aplikacji mobilnych dla hoteli.

czytaj więcej >>

Cyfrowe znaki drogowe

Francuska firma Charvet Digital Media wprowadza do sprzedaży interaktywne, cyfrowe znaki drogowe.

czytaj więcej >>

Billboardy, które kaszlą

Szwedzka sieć aptek "Apotek Hjärtat" stworzyła nietypową kampanię, która ma zachęcić do rzucenia palenia. W całej Szwecji stanęły interaktywne billboardy, które zaczynają kaszleć, gdy w pobliżu znajdzie się palacz.

czytaj więcej >>

Ściana wizyjna Bestau w Bogdance

Kolejna realizacja firmy Bestau to ściana wizyjna w kopalni Bogdanka.

czytaj więcej >>

Nowy, jeszcze jaśniejszy projektor oświetleniowy od Panasonic

Panasonic wprowadził do oferty nowy model projektora Space Player o nazwie PT-JX200.

czytaj więcej >>

Panasonic TH-55VF1H - wyświetlacz z bardzo wąską ramką do budowy ścian wideo

Najnowszy ekran Panasonic TH-55VF1H to profesjonalny monitor z tylnym podświetlaniem do zastosowań w ścianach wideo.

czytaj więcej >>

BE Media z nową ofertą w przychodniach Lux Med i Medicover

Agencja Reklamowa BE Media wyłączny dystrybutor czasu reklamowego w największej sieci prywatnych przychodni medycznych Lux Med i Medicover wprowadza nową ofertę na 2017 rok.

czytaj więcej >>

Największy w Europie transparentny ekran eliptyczny w centrum Posnania

W otwartym w październiku Centrum Handlowym Posnania firma SQM Digital Signage zainstalowała ponad sto najnowocześniejszych nośników multimedialnych.

czytaj więcej >>

Cyber Kids on Real edukuje młodzież na temat seksualizacji

Głównym celem kampanii “Nie zmieniaj się na siłę”, która ruszyła 24 listopada jest zwrócenie uwagi młodzieży na zjawisko seksualizacji.

czytaj więcej >>

Centrum Posnania z rewolucyjnym systemem Digital Signage od SQM

W otwartym w październiku Centrum Handlowym Posnania firma SQM Digital Signage zainstalowała ponad sto najnowocześniejszych nośników multimedialnych. Dostarczone rozwiązania to przede wszystkim spektakularne ekrany LED, w tym największy w Europie transparentny ekran eliptyczny. Na instalację składają się także interaktywne ściany video i tablety, a zarządzenie systemem Digital Signage odbywa się przy wykorzystaniu oprogramowania Scala.

czytaj więcej >>

Informacja pasażerska wczoraj i dziś

Obecnie coraz popularniejsze są rozkłady jazdy na wyświetlaczach TFT, LCD oraz LED, które są aktualizowane zdalnie i pokazują rzeczywisty czas przyjazdu środka transportu.

czytaj więcej >>

Strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Następna
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.