W małych przestrzeniach oraz miejscach, w których warunki oświetleniowe są niesprzyjające, a jednocześnie konieczne jest wyświetlenie dużego obrazu znakomicie sprawdzi się nowy projektor Optoma ZH420UST. Urządzenie wyposażone w ultrakrótki rzut charakteryzuję się doskonałą żywotnością oraz dużą elastycznością instalacji.

Optoma ZH420UST dysponuje wszystkimi korzyściami płynącymi z technologii DuraCore. Zamknięty tor optyczny z normą IP5X zapewnia odporność na pyły. Funkcjonalność ta jest szczególnie istotna w przestrzeniach komercyjnych oraz często uczęszczanych lokalach.

Z kolei długa żywotność gwarantuje 20 000 godzin pracy z pełną jasnością, którą można dowolnie stopniować.

Ultrakrótki obiektyw pozwala na uzyskanie 100" przekątnej nawet z odległości mniejszej niż metr. Mając możliwość zamontowania projektora w jednej z czterech płaszczyzn można go z powodzeniem stosować w muzeach, galeriach czy przestrzeniach komercyjnych.

W zaawansowanych instalacjach, gdzie wykorzystuje się kilka projektorów bardzo istotna jest kalibracja kolorów, dzięki której możliwe jest uzyskanie jednorodnego obrazu. ZH420UST posiada wbudowane funkcje regulacji, dzięki temu proces kalibracji jest intuicyjny.

Wybierając odpowiednią funkcję w projektorze można swobodnie ustawiać geometrię obrazu. 289 punktów regulacji zapewnia szczegółowe dopasowanie kształtu obrazu.

Optoma ZH420UST to unikalne połączenie funkcji lasera (4000 ANSI) o długiej żywotności, ultra krótkiego rzutu, przystosowania do pracy 24/7 wraz z zaawansowanymi możliwościami regulacji obrazu. To wszystko jest do Twojej dyspozycji od razu po wyjęcia z pudełka, dzięki czemu skraca się czas instalacji i poziom jej skomplikowania. Dzięki temu model ZH420UST może być z powodzeniem wykorzystywany także w rozwiązaniach Digital Signage.

ZH420UST posiada kompaktową obudowę, wyraźnie mniejszą od rozwiązań konkurencyjnych. Standardowo urządzenie jest dostępne w dwóch kolorach, ale producenta może przygotować projektor w dowolnym kolorze z zakresu palety RAL.

Źródło: Veracomp

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy