Monitory transparentne - alternatywa wobec folii do tylnej projekcji - pozwalają kreatywnie zaprezentować informacje nie zasłaniając przy tym tła czy ciekawej przestrzeni znajdującej się za urządzeniem. Tym sposobem są idealnym rozwiązaniem nie tylko do sklepów, gdzie prezentację oferty można wzbogacić o informacje marketingowe i handlowe, ale też do muzeów, punktów widokowych i wszędzie tam, gdzie łączenie różnorodnych informacji oraz interesującego tła jest istotne.

Oferta monitorów transparentnych LG obejmuje dwa rodzaje ekranów: niezależne i wbudowane w drzwi chłodziarek.

Ekrany zintegrowane z chłodziarką stanowią kompletne rozwiązanie. Wyposażone są w czujnik zbliżeniowy - dzięki niemu w momencie, w którym obserwator jest w znacznej odległości od urządzenia, monitor wyświetla zadaną treść. Natomiast kiedy klient zbliży się - ekran robi się bardziej przezroczysty, aby wyraźnie zaprezentować produkty znajdujące się wewnątrz lodówki.

Ekrany wykorzystywane w chłodziarkach posiadają system SoC umożliwiający odtwarzanie treści z pamięci USB. Dodatkowo wyposażone są w oprogramowanie producenta SuperSign, które ułatwia zarządzanie wyświetlanymi obrazami.

Źródło: Veracomp

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy