BenQ wprowadza na polski rynek dwa nowe wielkoformatowe monitory z podświetlaniem LED o żywotności do 30 tys. godzin pracy – modele ST750 i ST860 o przekątnej odpowiednio 75 i 86 cali, rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160) i jasności 450 nitów (cd/m2) mniejszy oraz 400 nitów - większy. Monitory przeznaczone są przede wszystkim do zastosowań w cyfrowej informacji i reklamie tzw. Digital Signage, zaprojektowano je do pracy w temperaturze 0-40°C, mniejszy w położeniu poziomym (landscape), a większy w poziomie i w pionie (landscape/portrait).

X-Sign 2.0 to system zaprojektowany przez BenQ pod kątem łatwości i wygody obsługi, który daje użytkownikom możliwość tworzenia, planowania, dystrybucji i monitorowania zawartości wyświetlanej na wielu monitorach tworzących system informacyjny czy reklamowy. Ponieważ X-Sign nie wymaga konfiguracji serwera i oferuje wiele opcji dostarczania treści, może być rozbudowywany wraz z rozwijającą się firmą, wymagając jednocześnie minimalnego zaangażowani ludzi i zasobów do jego utrzymania i zarządzania. BenQ X-Sign zdobył w tym roku prestiżową nagrodę 2018 iF DESIGN AWARD w kategorii Service Design/UX.

W systemie X-Sign 2.0 wbudowanych jest 140 gotowych szablonów pozwalających nawet początkującemu użytkownikowi na bardzo szybkie tworzenie struktur atrakcyjnych treści (np. prezentacji produktów). Dodatkowo dostępnych jest wiele zdjęć i materiałów wideo w rozdzielczości 4K.

X-Sign zawiera również narzędzia do tworzenia i wyświetlania kodów QR oraz do analizy interakcji użytkownika z treściami, które są udostępniane po zeskanowaniu kodu QR.

Źródło: signs.pl

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy