Nowoczesne centrum biznesowe Szawa Conference rozpoczęło współpracę z firmą Content Networks, wykorzystując należący do firmy system rezerwacji sal konferencyjnych -ADPlanner.

Jest to narzędzie przeznaczone do zarządzania salami konferencyjnymi, stosowane w nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się firmach.

Głównym elementem systemu jest elegancki ekran dotykowy, który umieszczony jest przy każdej sali konferencyjnej. Na ekranie znajdują się informacje, dotyczące aktualnych oraz zaplanowanych wydarzeń. Rezerwacji sal można dokonać z firmowego komputera z poziomu kalendarza, z urządzeń mobilnych lub na ekranach dotykowych umieszczonych przy wejściu do sali. Za pomocą ADPlannera można również zarezerwować potrzebne wyposażenie (rzutnik, flipchart, catering, itp.).

 Ogromną zaletą wykorzystania tego innowacyjnego rozwiązania w Szawa Conference jest to, że rezerwacji dokonuje się w sprawny i wygodny sposób – nie ma konieczności instalowania nowego oprogramowania. Użytkownicy efektywniej zarządzają swoim czasem co zapewnia im poczucie komfortu. Ekrany zamieszczone przy salach poprawiają widoczność informacji oraz gwarantują wyświetlanie zawsze aktualnych komunikatów.

Źródło: inf. prasowa

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy