Zytronic, dostawca pojemnościowych rozwiązań dotykowych, zintegrował swoje sensory sensory Zybrid i kontrolery dotykowe ZXY500 w Gizmo Bar w Greenville w Południowej Karolinie. Klienci mogą przeglądać strony internetowe, nadrobić zaległości w pracy lub zamówić jedzenie z lokalnych restauracji poprzez interakcję z jednym z sześciu 50-calowych wyświetlaczy multi-touch, rozmieszczonych w barze.

"Ekrany umieszczone są na blacie baru, dlatego też potrzebowaliśmy rozwiązania wystarczająco wytrzymałego, aby sprostać intensywnemu użytkowaniu. Wybraliśmy firmę Zytronic, ponieważ była ona w stanie zaprojektować i wyprodukować takie rozwiązanie interaktywne, wykonane z bardzo wytrzymałego szkła, zachowując przy tym bezbłędną interaktywność przy zerowych opóźnieniach", powiedział Shaun Robertson, założyciel  Gizmo Bar.

Bar planuje dalsza integrację z technologią rozpoznawania obiektów firmy Zytronic, aby umożliwić użytkownikom umieszczenie przedmiotu na ekranie i uzyskanie w ten sposób większej ilości informacji na jego temat.

"Na przykład, specjalnie zaprojektowane podkładki mogą wywołać informacje o lokalnych browarach rzemieślniczych, które nas zaopatrują - to świetny sposób na stworzenie głębszej relacji pomiędzy naszymi klientami a oferowanymi przez nas produktami", powiedział Robertson.

Źródło: Digital Signage Today

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy