Biurowiec Euro Centrum wdrożył innowacyjne rozwiązania młodej polskiej firmy Nanovo z obszaru wielokanałowej komunikacji. Oznaczenia digital signage wraz z aplikacją ułatwiają poruszanie się w biurowym kompleksie. 

System interaktywnych ekranów, dzięki którym z łatwością trafić można do żądanego miejsca (np. sali konferencyjnej czy biur), otrzymywanie przydatnych informacji i ofert marketingowych to efekt wdrożenia rozwiązań opracowanych przez polską firmę Nanovo opartym o autorskie oprogramowanie Signio. 

Euro Centrum, dzięki wielokanałowej należy do najinteligentniej skomunikowanych budynków biurowo-konferencyjnych w Polsce. Wdrożona przez Nanovo usługa ma na celu przede wszystkim ułatwić osobom odwiedzającym sprawne poruszanie się po całym budynku. Wystarczy pobrać darmową aplikację na wyposażony w bluetooth smartphone, a następnie postępować według wskazówek otrzymywanych dzięki niej. W czasie drogi na miejsce przeznaczenia, użytkownik aplikacji otrzymywać też będzie niezbędne informacje dotyczące właściwego kierunku (np. „idź około 15 metrów prosto, potem w prawo, do windy. Wjedź na 4 piętro” etc.) na wiszących w korytarzach interaktywnych ekranach. Oprócz tego, zarówno na własnym smartphone, jak i ekranach, wyświetlać się będą takie wiadomości jak usytuowanie lokali gastronomicznych i usługowych w budynku, rozkład jazdy pociągów czy samolotów, które mogą być potrzebne później, jak również dotyczące zamawiania taksówki po skończonym spotkaniu lub innych możliwościach dostania się do innego miejsca w Warszawie. 

Zarówno w smartphonie, jak i na ekranach otrzymać można informację o zniżce na kawę i inne napoje czy jedzeniu w jednym ze znajdujących się w Euro Centrum barów. Kiedy spotkanie dobiega już końca, pojawić się zaś może wiadomość o specjalnej promocji określonej korporacji taksówkowej. To jedyny w Polsce, jak dotąd, tego typu system zastosowany w budynku biurowym. 

Wielokanałowa Komunikacja w Budynku Biurowym (to nazwa tego rozwiązania) oparta została na unikatowym, autorskim oprogramowaniu Signio. 

Źródło: wnp.pl

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy