Tanie monitory do systemów Digital Signage – NEC MultiSync V

Profesjonalne monitory przeznaczone do prezentowania treści reklamowych oraz informacyjnych w miejscach użyteczności publicznej stają się zdecydowanie bardziej popularne niż ich tańsze odpowiedniki w postaci zwykłych telewizorów. Co raz częściej użytkownicy świadomie wybierają profesjonalne monitory typu Public Display.

czytaj więcej >>

Panoramiczny monitor open-frame 15"

TE Connectivity zaprezentowała Elo TouchSystems 1541L, jeden z pierwszych w branży 15-calowych, dotykowych monitorów open-frame z podświetleniem LED, który wyświetla obraz w formacie 16:9.

czytaj więcej >>

Największy na świecie wyświetlacz Google Earth

W wielu filmach sensacyjnych, zwłaszcza szpiegowskich pojawia się ogromny wyświetlacz, na którym można obejrzeć obraz dowolnej części świata. Projektanci z paryskiego Centrum Architektury i Urbanizmu stworzyli ekran, na którym jest wyświetlany obraz z Google Earth.

czytaj więcej >>

Nowe dotykowe wyświetlacze AllSee Technologies

Firma AllSee Technologies wprowadza na rynek nową serię dotykowych wyświetlaczy HD z obsługa multi-touch. Produkty wykorzystują ekran dotykowy Infrared Multi Touch, który dzięki swojej odporności idealnie nadaje się do montażu w miejscach publicznych. Obsługa jest możliwa za pomocą palca (także w rękawiczkach), a nawet długopisu.

czytaj więcej >>

Monitory 3D

Monitory "3D naked eyes" umożliwiają uzyskanie efektu 3D bez konieczności stosowania okularów. 22" monitor z oferty firmy Solix posiada wbudowany player i wykonany jest w technologii 8-view, tzn. generuje jednocześnie 8 różnych obrazów widocznych pod kątem 160 stopni.

czytaj więcej >>

Projektory - nietypowa powierzchnia reklamowa

Systemy Digital Signage powszechne kojarzone są z monitorami LCD, ścianami video, czy ścianami LED. Warto jednak podkreślić, że również projektory multimedialne stanowią atrakcyjne medium prezentowania treści reklamowych i informacyjnych.

czytaj więcej >>

Profesjonalny monitor NEC X462HB

NEC Display Solutions wprowadza na rynek nowy model profesjonalnego monitora z serii X. 46-calowy X462HB o wysokiej jasności został zaprojektowany do pracy na zewnątrz budynków w trybie 24/7.

czytaj więcej >>

Wygaszacz ekranu do komunikacji wewnątrz korporacji

StrandVision wprowadza nową funkcjonalność do swoich sieci Digital Signage, służącą do usprawnienia komunikacji wewnętrznej w firmach za pomocą wygaszacza ekranu.

czytaj więcej >>

Kolejny model monitora z linii TR? Touch Monitor

Touch Revolution rozszerza swoja ofertę o 21.5-calowy monitor TRū Projected Capacitive (P-Cap) Monitor z obsługą multi-touch za pomocą czterech palców jednocześnie. Urządzenie jest dostępne w wersji desktopowej i open frame. Touch revolution posiada w swojej ofercie monitory o przekątnej od 15” do 32”.

czytaj więcej >>

Największy na świecie interaktywny ekran multi-touch dla wielu użytkowników

MultiTouch, firma zajmująca się produkcją modułowych ekranów multi-touch do wyświetlaczy wielkoformatowych stworzyła największy na świecie dotykowy ekran dla wielu użytkowników. MultiTaction Cell 55” jest pierwszym modelem zbudowanym na nowej platformie softwarowej i sprzętowej.

czytaj więcej >>

Elastyczne wyświetlacze NanoLumens na CETW 2011

NanoLumens, firma która w ubiegłym roku zaprezentowała technologię wielkoformatowych, elastycznych wyświetlaczy, poinformowała, że na konferencji Customer Engagement Technology World 2011 przedstawi rozszerzoną linię Flex Displays.

czytaj więcej >>

Panel PC z 18.5-calowym ekranem multi-touch

Avalue Technology, dostawca rozwiązań embedded, zaprezentował komputer Panel PC z dotykowym ekranem pojemnościowym 18.5" z obsługą multi-touch. Model APC-18W5 wyróżnia się atrakcyjnym designem, nieczęsto spotykanym wśród urządzeń klasy przemysłowej.

czytaj więcej >>

LED-owy wyświetlacz 6.5" Open Frame

Firma Caltron rozszerza swoją ofertę o kolejny wyświetlacz z linii LBT. 6.5-calowy model LBT-0651O dostępny jest w dwóch wersjach: Open Frame oraz z ekranem dotykowym.

czytaj więcej >>

iShelf 2 - interaktywny wyświetlacz półkowy

Firma i-Display, działająca na rynku Digital Signage, zaprezentowała interaktywny wyświetlacz iShelf 2 do umieszczenia na regałach sklepowych. Urządzenie zostało wyposażone w 7-calowy ekran wysokiej rozdzielczości, baterię o przedłużonym czasie pracy oraz narzędzie statystyczne.

czytaj więcej >>

Nowy 360-stopniowy wyświetlacz DynaScan DS0816

Firma DynaScan Technology zaprezentowała 360-stopniowy wyświetlacz DS0816, mający 2,7 m wysokości i 99 cm średnicy. Całkowity obszar wyświetlania wynosi 3,6 m2, a jego jasność to 750 cd/m2.

czytaj więcej >>

Strona 1 2 Następna
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.