IrollupLED - nowy wymiar prezentacji marki

W ofercie firmy Trias pojawił się nowy produkt, który łączy w sobie dobrze znaną formułę reklamową – papierowych – rollupów, z nową technologią.

czytaj więcej >>

Monitory transparentne

Monitory transparentne - alternatywa wobec folii do tylnej projekcji - pozwalają kreatywnie zaprezentować informacje nie zasłaniając przy tym tła czy ciekawej przestrzeni znajdującej się za urządzeniem.

czytaj więcej >>

Samsung i digital signage w wersji QLED

Technologia Quantum Dot, obsługa HDR i rozdzielczość 4K to kluczowe cechy nowych wyświetlaczy profesjonalnych Samsung QHH.

czytaj więcej >>

Monitor Mirror Signage - lustro i ekran do wyświetlania obrazu w jednym urządzeniu

Monitory, które prezentują treści informacyjne i reklamowe, a jednocześnie można się w nich przejrzeć jak w lustrze, pojawiają się już w sklepach i innych przestrzeniach. Dzięki nim właściciele powierzchni usługowych mogą nie tylko zaoszczędzić sporo miejsca - ekrany wyróżniają się przede wszystkim intrygującym designem i stanowią innowacyjne oraz atrakcyjne dla odbiorcy rozwiązanie audiowizualne.

czytaj więcej >>

Ekrany LED do użytku wewnętrznego

Ekrany LED stały się teraz standardową technologią przeznaczoną do wyświetlania różnych treści na różnych eventach takich jak imprezy firmowe, targi czy większe, zorganizowane wydarzenia.

czytaj więcej >>

Oferta sklepu na 10-calowym dotykowym monitorze PoE

Digital Signage kojarzy się najczęściej z możliwością przekazania jak największej ilości informacji na monitorach o dużych przekątnych.

czytaj więcej >>

Monitory High Brightness - wyrazisty obraz nawet w silnym nasłonecznieniu

Miejsca o wzmożonym natężeniu oświetlenia - przestrzenie publiczne, witryny sklepowe - wymagają zastosowania specjalnych wyświetlaczy. Takimi monitorami o wysokiej jasności są urządzenia LG z serii XF3 i XS.

czytaj więcej >>

Monitory NEC do systemów Retail Signage

Systemy Retail Signage są powszechnie stosowane nie tylko w dużych sklepach sieciowych, ale coraz częściej w mniejszych, a nawet pojedynczych punktach sprzedaży.

czytaj więcej >>

Sharp zaprezentuje pierwszy monitor BIG PAD 4K na ISE 2018

Na targach Integrated Systems Europe (ISE) 2018 (Amsterdam, 6-9 lutego) Sharp przedstawi swój pierwszy monitor interaktywny BIG PAD z dotykowym panelem LCD 4K.

czytaj więcej >>

Multimedialna seria monitorów LG SM5 do systemów Digital Signage

Serię LG SM5 tworzą wyświetlacze o kilku przekątnych. Monitory mogą pracować w trybie ciągłym gwarantując wysokiej jakości obraz prezentowany w dowolnym pomieszczeniu, jak i w przestrzeni miejskiej.

czytaj więcej >>

Największy monitor do ścian wideo dostępny w regularnej sprzedaży

Sharp rozpoczyna sprzedaż największego na świecie dostępnego w regularnej sprzedaży monitora do konstrukcji ścian wideo

czytaj więcej >>

Nowy smart Signage TV dla branży HoReCa

LG zaprezentowało nową serię wyświetlaczy smart Signage TV - LV640S. Monitory umożliwiają jednoczesne odtwarzanie programu telewizyjnego i dowolnego pliku graficznego, np. reklamy oferty lokalu.

czytaj więcej >>

SHARP prezentuje 90-calowy monitor digital signage

Sharp Electronics CEE wprowadził do sprzedaży największy 90-calowy monitor serii PN-Q.

czytaj więcej >>

NEC MultiSync C - nowa seria monitorów wielkoformatowych

NEC Display Solutions zaprezentował zupełnie nową linię monitorów wielkoformatowych - NEC MultiSync® C.

czytaj więcej >>

BenQ RP750K

BenQ wprowadza na rynek kolejny interaktywny, wielkoformatowy panel LED z rodziny IFP (Interactive Flat Panel), zaprojektowany do zastosowań edukacyjnych i biznesowych.

czytaj więcej >>

Strona 1 2 3 Następna
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.