Nowy smart Signage TV dla branży HoReCa

LG zaprezentowało nową serię wyświetlaczy smart Signage TV - LV640S. Monitory umożliwiają jednoczesne odtwarzanie programu telewizyjnego i dowolnego pliku graficznego, np. reklamy oferty lokalu.

czytaj więcej >>

Polska prapremiera NEC InfinityBoard
podczas NEC Competence Days

NEC Display Solutions organizuje polską prapremierę InfinityBoard - wszechstronnego rozwiązania do wyświetlania obrazu, zaprojektowanego z myślą o interaktywnych przestrzeniach roboczych.

czytaj więcej >>

Profilowanie klientów dzięki algorytmom wizyjnym

Często w wyścigu o portfel klienta z tradycyjnymi sklepami wygrywają internetowe – ze względu na lepsze dopasowanie oferty i zrozumienie potrzeb konsumenta. Narzędzi, które pozwalają sklepom internetowym badać zachowania kupujących, jest wiele. Czy podobnie możemy analizować klienta offline?

czytaj więcej >>

Bezprzewodowy system AV HD

Atlona wprowadza na rynek LinkCast Wireless HD Audio/Video System, który pozwoli m.in. entuzjastom kina domowego, graczom i użytkownikom laptopów na bezprzewodowe podłączenie do odbiornika HDTV lub projektora urządzeń zgodnych z HDMI. Skuteczny zasięg działania to 12 metrów.

czytaj więcej >>

UCView SignEdge - proste rozwiązanie DS dla małych firm

Firma UCView wprowadza nową usługę SignEdge, która ogranicza do minimum techniczne wyzwania, jakie się pojawiają przy wprowadzaniu digital signage w małym biznesie. Dzięki SignView cały proces ogranicza się do podłączenia kilku kabli i wpisania krótkiego ciągu cyfr w przeglądarce internetowej.

czytaj więcej >>

Papier elektroniczny

Technologia papieru elektronicznego wkracza do branży digital signage. Firma SOLIX Sp. z o.o. Sp. k. zaprezentowała je po raz pierwszy podczas targów Retail Show 2011 w dniach 16-17 w Warszawie.

czytaj więcej >>

Podłogi interaktywne - Vertigo living surface

Vertigo living surface to interaktywna zabawa z rybami, kwiatami, śladami i innymi efektami wizualnymi które możesz dotykać, bawić się nimi. Projekcja może odbywać się na podłodze, stole, ścianie lub suficie przy użyciu standardowego projektora.

czytaj więcej >>

DS Vision Digital - przesyłanie sygnału HDMI na odległość 100 metrów

C&C Partners wprowadza do swojej oferty system DS Vision Digital firmy Minicom, pozwalajacy na dystrybucję nieskompresowanego sygnału HDMI (także DP++) Full HD w czasie rzeczywistym. Za pomocą tego systemu przekaz jest właściwie odbierany w wybranym czasie i lokalizacji.

czytaj więcej >>

Zintegrowana sieć mediów Shoptopia

Firma PlaceWise Media poinformowała o dostępności sieci Shoptopia. Sieć jest obecnie dostępna dla producentów i reklamodawcom, którzy chcą dotrzeć do klientów centrów handlowych, a także dla samych centrów, chcących przekazać kupującym jakieś komunikaty. Shoptopia to największa zintegrowana sieć cyfrowych mediów w sklepach, oferująca markom, agencjom, partnerom i brokerom mediów łatwy, opłacalny zakup mediów o zasięgu ogólnonarodowym.

czytaj więcej >>

SQM mówi... WOW!

SQM wprowadziła na polski rynek kolejne rozwiązanie Digital Signage firmy Grassfish. WOW! jest przeznaczony dla małych i średnich firm.

czytaj więcej >>

Platforma iCOMPEL nagrodzona przez TMC

Firma Black Box, wiodący integrator systemów komunikacyjnych, poinformował, że jego platforma digital signage iCOMPEL została wyróżniona nagrodą TMC Communications Solutions Product of the Year Award.

czytaj więcej >>

HumanKiosk - interaktywne rozwiązanie DS

Firma MediaTile, zajmująca się rozwiązaniami digital signage 3G i 4G, opartymi na cloud computingu, zaprezentowała komercyjną wersję systemu MediaCast Video Presence, a także interaktywne wyświetlacze HumanKiosk.

czytaj więcej >>

Buscando. System, który ma szansę zrewolucjonizować rynek Digital Signage.

Buscando pozwala zaplanować i zrealizować oraz rozliczyć kampanię na nośnikach Digital Dignage w całej Polsce w kilka kliknięć. Ujednolica zasady charakteryzowania zasięgu sieci oraz grup docelowych.

czytaj więcej >>

Keywest Technology dostarcza kompletne rozwiązanie DS

Zupełnie nowy system MediaZone Pro to system umożliwiający tworzenie kontentu, zarządzanie nim oraz tworzenie list wyświetlania. System współpracuje z interfejsem Windows 7.

czytaj więcej >>

Zintegrowany system do obsługi ścian video od Matrox i Trenton

Certyfikowany przez firmę Matrox system Trenton TVC4401 pozwala na zamontowanie do sześciu kart Matrox Mura MPX pozwalających na nagrywanie i wyświetlanie kontentu Full HD na 24 urządzeniach jednocześnie.

czytaj więcej >>

Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.