Intel Compute Card - komputer wielkości karty kredytowej

Idea urządzenia jest godna zainteresowania - kartę Intel Compute Card można zainstalować w kompatybilnym urządzeniu, co pozwoli rozszerzyć jego możliwości. Cena jednak nie wygląda tak zachęcająco.

czytaj więcej >>

Human Media oferuje odtwarzacz digital signage
 

Firma Human Media wprowadza do swojej oferty odtwarzacz digital signage Popcorn Hour S-300. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją.

czytaj więcej >>

Nowe kompaktowe odtwarzacze CAYIN

Na targach ISE 2012 firma CAYIN zaprezentuje swoje nowe odtwarzacze digital signage. Urządzenia są mniejsze, lżejsze i bardziej energooszczędne od poprzedników, a do tego łatwe w instalacji.

czytaj więcej >>

Kompaktowy player DS MediaZone Pro Nano

MediaZone Pro Nano to najmniejszy i najlżejszy odtwarzacz digital signage w historii firmy Keywest Technology. Oferuje pełną funkcjonalność MediaZone Pro jako samodzielny player lub jako część sieci InfoZone Pro.

czytaj więcej >>

DS Vision Digital - przesyłanie sygnału HDMI na odległość 100 metrów

C&C Partners wprowadza do swojej oferty system DS Vision Digital firmy Minicom, pozwalajacy na dystrybucję nieskompresowanego sygnału HDMI (także DP++) Full HD w czasie rzeczywistym. Za pomocą tego systemu przekaz jest właściwie odbierany w wybranym czasie i lokalizacji.

czytaj więcej >>

Odtwarzacz Videotel HD Multimedia Video Player VP77

Videotel wprowadza na rynek multimedialny odtwarzacz digital sigange – HD Multimedia Video Player VP77. Urządzenie jest wielofunkcyjnym, budżetowym rozwiązaniem, przeznaczonym głównie do odtwarzania zapętlonego kontentu oraz do kiosków.

czytaj więcej >>

AOpen DE67 i AOpen MP67 ze znakiem Scala Certified

AOpen, wiodący światowy dostawca komputerów USFF (ultra-small-form-factor) i rozwiązań digital signage poinformował, że odtwarzacz multimedialny DE67 i mini-komputer MP67 uzyskały certyfikat Scala Certified. Scala jest światowym liderem w zakresie oprogramowania digital signage i komunikacji wizualnej, a także obecnym partnerem AOpen.

czytaj więcej >>

Pasywnie chłodzony player iBASE SI-08

Firma iBASE Technology rozszerza swoja ofertę o nowy, pasywnie chłodzony odtwarzacz DS. Model SI-08 wyposażono w chipset AMD G-Series APU z układem grafiki GPU obsługującym DirectX 11.

czytaj więcej >>

Nowy odtwarzacz Gefen do wideo HD

Gefen wprowadza do swojej oferty nowy odtwarzacz HD Digital Signage Media Player (EXT-HD-DSMP). Urządzenie za atrakcyjną cenę oferuje podstawowe funkcje służące do odtwarzania oraz obsługę Full HD 1080p. Wyposażono je w wyjścia: HDMI, komponent, kompozytowe oraz S-video.

czytaj więcej >>

Wi-Fi w playerach Black Box iCOMPEL

Black Box wprowadza moduł Wi-Fi do swoich odtwarzaczy z linii iCOMPEL. Fabrycznie instalowane moduły zapewniają bezprzewodową łączność 802.11 a/b/g/n, umożliwiając konfigurację sieci Digital Signage w miejscach, w których niełatwo o okablowanie sieciowe.

czytaj więcej >>

Odtwarzacz do budżetowych instalacji DS

Firma MVIX rozszerza swoje portfolio produktowe o, jak twierdzi, jeden z najlepszych odtwarzaczy Digital Signage na rynku. MVIX Ceeno jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy są zainteresowani skorzystaniem z zalet DS, ale chcieliby uniknąć opłat abonamentowych.

czytaj więcej >>

Odtwarzacz pod kontrolą systemu Android

Firma Ellion Digital wprowadziła do sprzedaży w Polsce niewielkie komputery pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego Android 2.2

czytaj więcej >>

Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.