Nowa wersja platformy Smartsign

Od 1 grudnia dostępna jest już w sprzedaży najnowsza odsłona innowacyjnej platformy digital signage Smartsign 10.1.

czytaj więcej >>

Było Signagely, jest Metascreen

Signagely, firma odpowiedzialna za system zarządzania treściami digital signage poprzez aplikację internetową, zmieniła nazwę na Metascreen.

czytaj więcej >>

Rozwiązanie firm Betapond i Intel dla handlu detalicznego

Na targach Retail Business Technology Expo firma Betapond we współpracy z Intelem zaprezentowała rozwiązanie dla detalistów, dotyczące marketingu mobilnego na Facebooku.

czytaj więcej >>

Nowe funkcje w oprogramowaniu Noventri Suite

Firma Noventri poinformowała o wydaniu najnowszej wersji oprogramowania Noventri Suite Digital Signage Software, która zawiera nowe, istotne funkcje, upraszczające pracę użytkownika podczas tworzenia kontentu.

czytaj więcej >>

Intel AIM Suite

Cyfrowe nośniki reklamowe są coraz powszechniejsze w centrach handlowych i na przystankach autobusowych na całym świecie. Za pomocą technologii Intel Audience Impression Metric (AIM) Suite coraz więcej z nich obserwuje konsumentów.

czytaj więcej >>

Nowa wersja aplikacji BrightAuthor

Firma BrightSign zaktualizowała oprogramowanie BrightAuthor, aplikacji PC bezpłatnie dodawanej do własnych kontrolerów DS.

czytaj więcej >>

Nowa wersja aplikacji Acquire

Acquire Digital Multimedia, firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla kiosków i digital signage poinformowała, że aplikacja Acquire 3.7 jest dostępna do pobrania ze strony Acquire Online Store.

czytaj więcej >>

Matrox wprowadza aplikację MuraControl dla iPada

Matrox poinformował, że jego aplikacja MuraControl dla iPada jest już dostępna w App Store. Darmowe oprogramowanie zmienia iPada w dotykowy panel sterowania, pozwalający na zdalne zarządzanie źródłami sygnału przy ścianach wideo opartych o Mura MPX.

czytaj więcej >>

Pakiet szablonów i obiektów DS do wykorzystnia w mediach społecznościowych

Firma X2O Media zaprezentowała Digital Signage Social Pack - nowy zestaw szablonów i obiektów zaprojektowanych specjalnie pod kątem wyświetlania na ekranach digital signage treści z popularnych portali internetowych takich jak Twitter czy Facebook.

czytaj więcej >>

Dwa dodatki zwiększające możliwości AvediaPlayera

Exterity, firma specjalizująca się w IPTV, wprowadza na rynek dwa nowe dodatki do oprogramowania AvediaPlayer – AvediaPlayer Plugin oraz AvediaPlayer Viewer.

czytaj więcej >>

Widżety UCView Weather dla sieci DS

Aplikacja UCView Weather oferuje w nowoczesnej i czytelnej formie dokładne i szczegółowe informacje dotyczące pogody dla danej lokalizacji.

czytaj więcej >>

StrandVision uruchamia monitorowanie sieci DS w czasie rzeczywistym

Firma StrandVision poinformowała o wprowadzeniu do swoich odtwarzaczy DS narzędzi do administrowania siecią Digital Signage, które umożliwiają monitorowanie pracy systemu na bieżąco.

czytaj więcej >>

Muzyka i Digital Signage w jednym Media Playerze

Firma 11Giraffes, partner DMX®MARQUEE poinformowała o wypuszczeniu na rynek nowego oprogramowanie, które pozwoli klientom DMX na zarządzanie własną muzyką poprzez ten sam moduł sieciowy, który służy do zarządzania Digital Signage

czytaj więcej >>

Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.