Nowy, jeszcze jaśniejszy projektor oświetleniowy od Panasonic

Panasonic wprowadził do oferty nowy model projektora Space Player o nazwie PT-JX200.

czytaj więcej >>

Elmatic ETA 9A59 - mini komputer przemysłowy

Elmatic ETA 9A59 to mini komputer przemysłowy dedykowany głównie do zastosowań typu KIOSK i Digital Signage.

czytaj więcej >>

Nowe procesory AMD dla profesjonalistów

Trzy nowe procesory SoC do gier, obrazowania cyfrowego, sterowania przemysłowego oraz innych typowych zastosowań architektury x86.

czytaj więcej >>

Bezprzewodowy system AV HD

Atlona wprowadza na rynek LinkCast Wireless HD Audio/Video System, który pozwoli m.in. entuzjastom kina domowego, graczom i użytkownikom laptopów na bezprzewodowe podłączenie do odbiornika HDTV lub projektora urządzeń zgodnych z HDMI. Skuteczny zasięg działania to 12 metrów.

czytaj więcej >>

Stół z ekranem dotykowym o rozmiarze 32"

Firmy ViewSonic i EXOPC na targach CES 2012 zaprezentowały EXOdesk, interaktywne biurko z ekranem dotykowym.

czytaj więcej >>

Interaktywny stół DISPLAX Oqtopus

Firma DISPLAX oficjalnie zaprezentowała najnowszą generację stołu multi-touch DISPLAX Oqtopus. Interaktywny produkt został zaprezentowany w galerii sztuki Fundação de Serralves w Porto oraz w Fundação Portuguesa das Comunicações w Lizbonie.

czytaj więcej >>

Splitter Gefen 1:4 Dual Link DVI

Gefen wprowadza do sprzedaży nowy splitter 1:4 Dual Link DVI Splitter, pozwalający na dystrybucję sygnału do czterech urządzeń. Produkt doskonale sprawdzi sie w profesjonalnych zastosowaniach wymagających wydajnej transmisji obrazu wysokiej rozdzielczości.

czytaj więcej >>

AOpen DE67 i AOpen MP67 ze znakiem Scala Certified

AOpen, wiodący światowy dostawca komputerów USFF (ultra-small-form-factor) i rozwiązań digital signage poinformował, że odtwarzacz multimedialny DE67 i mini-komputer MP67 uzyskały certyfikat Scala Certified. Scala jest światowym liderem w zakresie oprogramowania digital signage i komunikacji wizualnej, a także obecnym partnerem AOpen.

czytaj więcej >>

Nowy komputer embedded IBASE SI-08

IBASE Technology, wiodący producent komputerów SBC i embedded, wprowadza na rynek chłodzony pasywnie system embedded SI-08, zaprojektowany specjalnie do zastosowań digital signage. Urządzenie pracuje w oparciu o procesor APU (Accelerated Processing Unit) z chipsetem graficznym obsługującym DirectX 11.

czytaj więcej >>

Emerson KR8-820 - pasywnie chłodzony komputer embedded

Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson, wprowadza na rynek swój pierwszy komputer typu embedded z procesorami drugiej generacji Intel Core, chłodzony całkowicie pasywnie. KR8-820 jest idealny do różnorodnych zastosowań, włącznie z Digital Signage, kioskami, wózkami medycznymi oraz automatami do gier.

czytaj więcej >>

Gefen 4x1 HD Switcher

Gefen, dostawca rozwiązań z zakresu cyfrowej łączności, poinformował o dostępności przełącznika GefenTV 4x1 HD z dekodowaniem audio. Urządzenie oferuje kompleksowe rozwiązanie, umożliwiające zintegrowanie czterech źródeł sygnału HDMI i dekodowanie dźwięku przestrzennego 5.1.

czytaj więcej >>

Nowy przełącznik matrycowy firmy Atlona

Atlona wprowadza na rynek nowy przemysłowy przełącznik matrycowy AT-HD-V1616M 16×16 HDMI, umożliwia skierowanie sygnału z 16 źródeł sygnału HDMI do 16 wyświetlaczy HDMI. Urządzenie jest idealnym rozwiązaniem do sal lekcyjnych, konferencyjnych i innych profesjonalnych zastosowań.

czytaj więcej >>

Axiomtek OPS860 - Sandy Bridge i zgodność z OPS

Firma Axiomtek zaprezentowała nową wersję swojego urządzenia OPS860, które określa mianem pierwszego na świecie sprzętu kompatybilnego ze specyfikacją Open Pluggable System (OPS) i wyposażonego w procesor Intel Core i7 2.1GHz Sandy Bridge.

czytaj więcej >>

Trzy nowe kontrolery do ścian wideo firmy Trenton

Firmy Matrox Graphics i Trenton Systems poinformowały o trzech nowych kontrolerach Trenton do ścian wideo, przetestowanych i zatwierdzonych do stosowania z płytami Matrox Mura MPX, które dzięki złączu PIC Express x16 ułatwiają przełączanie wideo, konwersję sygnału, skalowanie i usuwanie przeplotu poprzez cztery wyjścia i taką samą liczbę wejść.

czytaj więcej >>

Terminal Advantech HIT-W121

Advantech wprowadza na rynek terminal HIT-W121, zaprojektowany przede wszystkim z myślą o gastronomii, hotelarstwie oraz służbie zdrowia. Urządzenie z procesorem Intel Atom D510 posiada 11.6-calowy dotykowy ekran i może pracować z systemami operacyjnymi: Windows, Android oraz Linux.

czytaj więcej >>

Strona 1 2 Następna
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.