Biletomat w Filharmonii Dolnośląskiej

W Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze stanął biletomat, za pomocą którego można kupić bilety na koncerty.

czytaj więcej >>

Nowoczesny infopunkt w CH Arkadia w Warszawie

Dwustronny totem Digital Signage z monitorami informacyjnymi, dwa w pełni wyposażone stanowiska pracy, a także nowoczesny, dopasowany do stylistyki wnętrza design.

czytaj więcej >>

Wayfindery IMS w CH Serenada w Krakowie

W nowo otwartej galerii handlowej Serenada w Krakowie został wdrożony system IMS z sześcioma wayfinderami.

czytaj więcej >>

Edbak IDS07

Wewnątrz galerii handlowej lub w miejscach użyteczności publicznej potrzebne są niezawodne rozwiązania do przekazywania treści i kontaktu z odbiorcą. Edbak w swojej ofercie ma kilka ciekawych rozwiązań do zabudowania ekranów multimedialnych.

czytaj więcej >>

Premiera światowej klasy kiosków self-service w KFC

15 miesięcy, tysiące roboczogodzin, dziesiątki ludzi, setki prototypów – M4B wraz z Amrest, 3E i Ribot od czystej kartki zaprojektowały, zbudowały i uruchomiły dzisiaj najbardziej innowacyjne i zaawansowane rozwiązanie typu self-service na rynku.

czytaj więcej >>

ZIVELO sadzi drzewa

Firma ZIVELO, lider w branży kiosków samoobsługowych i digital signage podjęła współpracę z Trees for the Future, organizacją non-profit, która od 1989 roku zasadziła na całym świecie ponad 65 milionów drzew. ZIVELO zobowiązała się do posadzenia co najmniej trzech drzew za każdy sprzedany kiosk, co ma być zadośćuczynieniem za ich wskaźnik carbon footprint.

czytaj więcej >>

Nowe kioski Keywest Technology

Firma Keywest Technology wprowadza nową serię kiosków w atrakcyjnych obudowach, które można dostosować do konkretnych wymagań. Kioski wyposażono w pakiety oprogramowania, pozwalające usprawnić komunikacji i poprawić wizerunek firmy.

czytaj więcej >>

HumanKiosk - interaktywne rozwiązanie DS

Firma MediaTile, zajmująca się rozwiązaniami digital signage 3G i 4G, opartymi na cloud computingu, zaprezentowała komercyjną wersję systemu MediaCast Video Presence, a także interaktywne wyświetlacze HumanKiosk.

czytaj więcej >>

Interaktywne kioski Access1posłużą politykom

Firma Access1 Media uruchomiła na swoich kioskach z dotykowym ekranem platformę polityczną. Audience Measurement Platform (AMP1) zapewnia politykom innowacyjny sposób przekazywania komunikatów, a ponadto mierzy w czasie rzeczywistym wyniki sondaży podczas kampanii wyborczych.

czytaj więcej >>

Kioski Sheets Energy Strips

Sheets Energy Strips, której ogłasza pilotażowe umieszczenie kiosków sprzedażowych w takich miejscach, jak: centra handlowe, biurowce oraz stadiony w stanach: Nowy Jork, New Jersey, Connecticut i Floryda.

czytaj więcej >>

Trzecia generacja kiosków NV3 Technologies z serii NTC

Firma NV3 Technologies poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowych kiosków z serii NTC, służących m.in. jako stacje ładujące do baterii telefonów komórkowych, smartfonów i tabletów.

czytaj więcej >>

Kioski z iPadami

Brytyjska firma iPad Kiosks Direct UK zaprojektowała i skonstruowała iPad Kioski, wykonane z ocynkowanej stali i pokryte trwałą farbą proszkową.

czytaj więcej >>

Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.