ZIVELO sadzi drzewa

Firma ZIVELO, lider w branży kiosków samoobsługowych i digital signage podjęła współpracę z Trees for the Future, organizacją non-profit, która od 1989 roku zasadziła na całym świecie ponad 65 milionów drzew. ZIVELO zobowiązała się do posadzenia co najmniej trzech drzew za każdy sprzedany kiosk, co ma być zadośćuczynieniem za ich wskaźnik carbon footprint.

czytaj więcej >>

Nowe kioski Keywest Technology

Firma Keywest Technology wprowadza nową serię kiosków w atrakcyjnych obudowach, które można dostosować do konkretnych wymagań. Kioski wyposażono w pakiety oprogramowania, pozwalające usprawnić komunikacji i poprawić wizerunek firmy.

czytaj więcej >>

HumanKiosk - interaktywne rozwiązanie DS

Firma MediaTile, zajmująca się rozwiązaniami digital signage 3G i 4G, opartymi na cloud computingu, zaprezentowała komercyjną wersję systemu MediaCast Video Presence, a także interaktywne wyświetlacze HumanKiosk.

czytaj więcej >>

Interaktywne kioski Access1posłużą politykom

Firma Access1 Media uruchomiła na swoich kioskach z dotykowym ekranem platformę polityczną. Audience Measurement Platform (AMP1) zapewnia politykom innowacyjny sposób przekazywania komunikatów, a ponadto mierzy w czasie rzeczywistym wyniki sondaży podczas kampanii wyborczych.

czytaj więcej >>

Kioski Sheets Energy Strips

Sheets Energy Strips, której ogłasza pilotażowe umieszczenie kiosków sprzedażowych w takich miejscach, jak: centra handlowe, biurowce oraz stadiony w stanach: Nowy Jork, New Jersey, Connecticut i Floryda.

czytaj więcej >>

Trzecia generacja kiosków NV3 Technologies z serii NTC

Firma NV3 Technologies poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowych kiosków z serii NTC, służących m.in. jako stacje ładujące do baterii telefonów komórkowych, smartfonów i tabletów.

czytaj więcej >>

Kioski z iPadami

Brytyjska firma iPad Kiosks Direct UK zaprojektowała i skonstruowała iPad Kioski, wykonane z ocynkowanej stali i pokryte trwałą farbą proszkową.

czytaj więcej >>

Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.