Ponieważ DigitalSignageNews.pl dostarcza wiele informacji i ciekawostek z branży DS z całego świata, a część z nich dotyczy głównie technologi i sprzętu, postanowiliśmy zebrać to dla Was w jednym miejscu.

Jeśli interesują Cię infokioski, playery, wyświetlacze, oprogramowanie lub inny sprzęt to zapraszamy do lektury.

Natomiast jeśli dysponujesz ciekawą informacją technologiczną, która nie znajduje się na naszym portalu NAPISZ DO NAS.

Human Media oferuje odtwarzacz digital signage
 

Firma Human Media wprowadza do swojej oferty odtwarzacz digital signage Popcorn Hour S-300. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją.

czytaj więcej >>

Tanie monitory do systemów Digital Signage – NEC MultiSync V

Profesjonalne monitory przeznaczone do prezentowania treści reklamowych oraz informacyjnych w miejscach użyteczności publicznej stają się zdecydowanie bardziej popularne niż ich tańsze odpowiedniki w postaci zwykłych telewizorów. Co raz częściej użytkownicy świadomie wybierają profesjonalne monitory typu Public Display.

czytaj więcej >>

Panoramiczny monitor open-frame 15"

TE Connectivity zaprezentowała Elo TouchSystems 1541L, jeden z pierwszych w branży 15-calowych, dotykowych monitorów open-frame z podświetleniem LED, który wyświetla obraz w formacie 16:9.

czytaj więcej >>

Rozwiązanie firm Betapond i Intel dla handlu detalicznego

Na targach Retail Business Technology Expo firma Betapond we współpracy z Intelem zaprezentowała rozwiązanie dla detalistów, dotyczące marketingu mobilnego na Facebooku.

czytaj więcej >>

Nowe funkcje w oprogramowaniu Noventri Suite

Firma Noventri poinformowała o wydaniu najnowszej wersji oprogramowania Noventri Suite Digital Signage Software, która zawiera nowe, istotne funkcje, upraszczające pracę użytkownika podczas tworzenia kontentu.

czytaj więcej >>

Bezprzewodowy system AV HD

Atlona wprowadza na rynek LinkCast Wireless HD Audio/Video System, który pozwoli m.in. entuzjastom kina domowego, graczom i użytkownikom laptopów na bezprzewodowe podłączenie do odbiornika HDTV lub projektora urządzeń zgodnych z HDMI. Skuteczny zasięg działania to 12 metrów.

czytaj więcej >>

Nowe kompaktowe odtwarzacze CAYIN

Na targach ISE 2012 firma CAYIN zaprezentuje swoje nowe odtwarzacze digital signage. Urządzenia są mniejsze, lżejsze i bardziej energooszczędne od poprzedników, a do tego łatwe w instalacji.

czytaj więcej >>

Stół z ekranem dotykowym o rozmiarze 32"

Firmy ViewSonic i EXOPC na targach CES 2012 zaprezentowały EXOdesk, interaktywne biurko z ekranem dotykowym.

czytaj więcej >>

UCView SignEdge - proste rozwiązanie DS dla małych firm

Firma UCView wprowadza nową usługę SignEdge, która ogranicza do minimum techniczne wyzwania, jakie się pojawiają przy wprowadzaniu digital signage w małym biznesie. Dzięki SignView cały proces ogranicza się do podłączenia kilku kabli i wpisania krótkiego ciągu cyfr w przeglądarce internetowej.

czytaj więcej >>

Intel AIM Suite

Cyfrowe nośniki reklamowe są coraz powszechniejsze w centrach handlowych i na przystankach autobusowych na całym świecie. Za pomocą technologii Intel Audience Impression Metric (AIM) Suite coraz więcej z nich obserwuje konsumentów.

czytaj więcej >>

Największy na świecie wyświetlacz Google Earth

W wielu filmach sensacyjnych, zwłaszcza szpiegowskich pojawia się ogromny wyświetlacz, na którym można obejrzeć obraz dowolnej części świata. Projektanci z paryskiego Centrum Architektury i Urbanizmu stworzyli ekran, na którym jest wyświetlany obraz z Google Earth.

czytaj więcej >>

Nowe dotykowe wyświetlacze AllSee Technologies

Firma AllSee Technologies wprowadza na rynek nową serię dotykowych wyświetlaczy HD z obsługa multi-touch. Produkty wykorzystują ekran dotykowy Infrared Multi Touch, który dzięki swojej odporności idealnie nadaje się do montażu w miejscach publicznych. Obsługa jest możliwa za pomocą palca (także w rękawiczkach), a nawet długopisu.

czytaj więcej >>

Interaktywny stół DISPLAX Oqtopus

Firma DISPLAX oficjalnie zaprezentowała najnowszą generację stołu multi-touch DISPLAX Oqtopus. Interaktywny produkt został zaprezentowany w galerii sztuki Fundação de Serralves w Porto oraz w Fundação Portuguesa das Comunicações w Lizbonie.

czytaj więcej >>

Papier elektroniczny

Technologia papieru elektronicznego wkracza do branży digital signage. Firma SOLIX Sp. z o.o. Sp. k. zaprezentowała je po raz pierwszy podczas targów Retail Show 2011 w dniach 16-17 w Warszawie.

czytaj więcej >>

Monitory 3D

Monitory "3D naked eyes" umożliwiają uzyskanie efektu 3D bez konieczności stosowania okularów. 22" monitor z oferty firmy Solix posiada wbudowany player i wykonany jest w technologii 8-view, tzn. generuje jednocześnie 8 różnych obrazów widocznych pod kątem 160 stopni.

czytaj więcej >>

Strona 1 2 3 4 5 6 Następna
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.