Ponieważ DigitalSignageNews.pl dostarcza wiele informacji i ciekawostek z branży DS z całego świata, a część z nich dotyczy głównie technologi i sprzętu, postanowiliśmy zebrać to dla Was w jednym miejscu.

Jeśli interesują Cię infokioski, playery, wyświetlacze, oprogramowanie lub inny sprzęt to zapraszamy do lektury.

Natomiast jeśli dysponujesz ciekawą informacją technologiczną, która nie znajduje się na naszym portalu NAPISZ DO NAS.

Nowy 65-calowy monitor sieciowy od Panasonic

Panasonic rozszerzył linię profesjonalnych wyświetlaczy sieciowych z serii EF1 o 65-calowy model TH-65EF1. Monitory te, zaprojektowane w szczególności dla biur, sieci handlowych oraz placówek edukacyjnych, gwarantują szerokie kąty widzenia i doskonałą jakość obrazu.

czytaj więcej >>

Sharp zapowiada największy telebim na świecie

Podczas targów Integrated Systems Europe (ISE) 2017 firma Sharp zaprezentuje jedyny w swoim rodzaju 70-calowy monitor wąskoramkowy do budowy telebimów.

czytaj więcej >>

Nowy, jeszcze jaśniejszy projektor oświetleniowy od Panasonic

Panasonic wprowadził do oferty nowy model projektora Space Player o nazwie PT-JX200.

czytaj więcej >>

VIDIS: Monitory profesjonalne w rozsądnych cenach

Do oferty dystrybutora trafiły kolejne nowości. To monitory ViewSonic CDE5502 i CDE6502, dedykowane dla firm, sklepów i hoteli. Znakomicie sprawdzą się w zastosowaniach Digital Signage.

czytaj więcej >>

Nowa wersja platformy Smartsign

Od 1 grudnia dostępna jest już w sprzedaży najnowsza odsłona innowacyjnej platformy digital signage Smartsign 10.1.

czytaj więcej >>

Elmatic ETA 9A59 - mini komputer przemysłowy

Elmatic ETA 9A59 to mini komputer przemysłowy dedykowany głównie do zastosowań typu KIOSK i Digital Signage.

czytaj więcej >>

Nowe procesory AMD dla profesjonalistów

Trzy nowe procesory SoC do gier, obrazowania cyfrowego, sterowania przemysłowego oraz innych typowych zastosowań architektury x86.

czytaj więcej >>

75-calowy monitor NEC typu High Brightness

NEC Display Solutions rozszerza swoje portfolio monitorów typu High Brightness o 75-calowy model, stworzony do pracy w miejscach o bardzo dużym natężeniu oświetlenia otoczenia oraz tam, gdzie mocne słońce negatywnie wpływa na wydajność standardowych monitorów.

czytaj więcej >>

Było Signagely, jest Metascreen

Signagely, firma odpowiedzialna za system zarządzania treściami digital signage poprzez aplikację internetową, zmieniła nazwę na Metascreen.

czytaj więcej >>

Human Media oferuje odtwarzacz digital signage
 

Firma Human Media wprowadza do swojej oferty odtwarzacz digital signage Popcorn Hour S-300. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją.

czytaj więcej >>

Tanie monitory do systemów Digital Signage – NEC MultiSync V

Profesjonalne monitory przeznaczone do prezentowania treści reklamowych oraz informacyjnych w miejscach użyteczności publicznej stają się zdecydowanie bardziej popularne niż ich tańsze odpowiedniki w postaci zwykłych telewizorów. Co raz częściej użytkownicy świadomie wybierają profesjonalne monitory typu Public Display.

czytaj więcej >>

Panoramiczny monitor open-frame 15"

TE Connectivity zaprezentowała Elo TouchSystems 1541L, jeden z pierwszych w branży 15-calowych, dotykowych monitorów open-frame z podświetleniem LED, który wyświetla obraz w formacie 16:9.

czytaj więcej >>

Rozwiązanie firm Betapond i Intel dla handlu detalicznego

Na targach Retail Business Technology Expo firma Betapond we współpracy z Intelem zaprezentowała rozwiązanie dla detalistów, dotyczące marketingu mobilnego na Facebooku.

czytaj więcej >>

Nowe funkcje w oprogramowaniu Noventri Suite

Firma Noventri poinformowała o wydaniu najnowszej wersji oprogramowania Noventri Suite Digital Signage Software, która zawiera nowe, istotne funkcje, upraszczające pracę użytkownika podczas tworzenia kontentu.

czytaj więcej >>

Bezprzewodowy system AV HD

Atlona wprowadza na rynek LinkCast Wireless HD Audio/Video System, który pozwoli m.in. entuzjastom kina domowego, graczom i użytkownikom laptopów na bezprzewodowe podłączenie do odbiornika HDTV lub projektora urządzeń zgodnych z HDMI. Skuteczny zasięg działania to 12 metrów.

czytaj więcej >>

Strona 1 2 3 4 5 6 Następna
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.