Ponieważ DigitalSignageNews.pl dostarcza wiele informacji i ciekawostek z branży DS z całego świata, a część z nich dotyczy głównie technologi i sprzętu, postanowiliśmy zebrać to dla Was w jednym miejscu.

Jeśli interesują Cię infokioski, playery, wyświetlacze, oprogramowanie lub inny sprzęt to zapraszamy do lektury.

Natomiast jeśli dysponujesz ciekawą informacją technologiczną, która nie znajduje się na naszym portalu NAPISZ DO NAS.

IrollupLED - nowy wymiar prezentacji marki

W ofercie firmy Trias pojawił się nowy produkt, który łączy w sobie dobrze znaną formułę reklamową – papierowych – rollupów, z nową technologią.

czytaj więcej >>

Intel Compute Card - komputer wielkości karty kredytowej

Idea urządzenia jest godna zainteresowania - kartę Intel Compute Card można zainstalować w kompatybilnym urządzeniu, co pozwoli rozszerzyć jego możliwości. Cena jednak nie wygląda tak zachęcająco.

czytaj więcej >>

Monitory transparentne

Monitory transparentne - alternatywa wobec folii do tylnej projekcji - pozwalają kreatywnie zaprezentować informacje nie zasłaniając przy tym tła czy ciekawej przestrzeni znajdującej się za urządzeniem.

czytaj więcej >>

Samsung i digital signage w wersji QLED

Technologia Quantum Dot, obsługa HDR i rozdzielczość 4K to kluczowe cechy nowych wyświetlaczy profesjonalnych Samsung QHH.

czytaj więcej >>

Monitor Mirror Signage - lustro i ekran do wyświetlania obrazu w jednym urządzeniu

Monitory, które prezentują treści informacyjne i reklamowe, a jednocześnie można się w nich przejrzeć jak w lustrze, pojawiają się już w sklepach i innych przestrzeniach. Dzięki nim właściciele powierzchni usługowych mogą nie tylko zaoszczędzić sporo miejsca - ekrany wyróżniają się przede wszystkim intrygującym designem i stanowią innowacyjne oraz atrakcyjne dla odbiorcy rozwiązanie audiowizualne.

czytaj więcej >>

Ekrany LED do użytku wewnętrznego

Ekrany LED stały się teraz standardową technologią przeznaczoną do wyświetlania różnych treści na różnych eventach takich jak imprezy firmowe, targi czy większe, zorganizowane wydarzenia.

czytaj więcej >>

Oferta sklepu na 10-calowym dotykowym monitorze PoE

Digital Signage kojarzy się najczęściej z możliwością przekazania jak największej ilości informacji na monitorach o dużych przekątnych.

czytaj więcej >>

Gigabyte wprowadza do oferty komputer BRIX z modemem 3G

Gigabyte BRIX GB-EAPD-4200 to jedno z rozwiązań z oferty IoT. Urządzenie sprawdzi się w terminalach POS i branży digital signage.

czytaj więcej >>

Biletomat w Filharmonii Dolnośląskiej

W Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze stanął biletomat, za pomocą którego można kupić bilety na koncerty.

czytaj więcej >>

Monitory High Brightness - wyrazisty obraz nawet w silnym nasłonecznieniu

Miejsca o wzmożonym natężeniu oświetlenia - przestrzenie publiczne, witryny sklepowe - wymagają zastosowania specjalnych wyświetlaczy. Takimi monitorami o wysokiej jasności są urządzenia LG z serii XF3 i XS.

czytaj więcej >>

Monitory NEC do systemów Retail Signage

Systemy Retail Signage są powszechnie stosowane nie tylko w dużych sklepach sieciowych, ale coraz częściej w mniejszych, a nawet pojedynczych punktach sprzedaży.

czytaj więcej >>

Nowoczesny infopunkt w CH Arkadia w Warszawie

Dwustronny totem Digital Signage z monitorami informacyjnymi, dwa w pełni wyposażone stanowiska pracy, a także nowoczesny, dopasowany do stylistyki wnętrza design.

czytaj więcej >>

Sharp zaprezentuje pierwszy monitor BIG PAD 4K na ISE 2018

Na targach Integrated Systems Europe (ISE) 2018 (Amsterdam, 6-9 lutego) Sharp przedstawi swój pierwszy monitor interaktywny BIG PAD z dotykowym panelem LCD 4K.

czytaj więcej >>

Multimedialna seria monitorów LG SM5 do systemów Digital Signage

Serię LG SM5 tworzą wyświetlacze o kilku przekątnych. Monitory mogą pracować w trybie ciągłym gwarantując wysokiej jakości obraz prezentowany w dowolnym pomieszczeniu, jak i w przestrzeni miejskiej.

czytaj więcej >>

Największy monitor do ścian wideo dostępny w regularnej sprzedaży

Sharp rozpoczyna sprzedaż największego na świecie dostępnego w regularnej sprzedaży monitora do konstrukcji ścian wideo

czytaj więcej >>

Strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.