X2O dla Lockheed Martin

2012-04-03

Kontent wyróżniony nagrodą Gold Award w kategorii Business, Industry & Government w konkursie Digital Content Awards podczas Digital Signage Expo 2102 w Las Vegas.
Lockheed Martin jest światowym potentatem w przemyśle lotniczym i zbrojeniowym. Dział aeronautyki firmy potrzebował platformy komunikacyjnej, za pomocą której można by przekazywać wiadomości i informacje pracownikom niepodłączonym do sieci. Aby to osiągnąć, w obiektach w Fort Worth, Marietta i Palmdale uruchomiono wewnętrzną sieć digital signage Velocity News Network (VNN).
VNN dociera do pracowników poprzez 46-calowe ekrany LCD, umieszczone w strefach wspólnych, stołówkach i pomieszczeniach socjalnych. Rotacyjnie wyświetlane są filmy i animacje o czasie trwania do 8 sekund do 2 minut. Służą do wewnętrznej komunikacji, informując o najważniejszych wydarzeniach w firmie. Ponadto na ekranie pojawiają sie wiadomości agencji prasowej United Press International, informacje branżowe, pogoda, wiadomości finansowe i sportowe. Kontent został zaprojektowany tak, aby uzupełniać drukowane materiały, wzmacniając komunikację korporacyjną.

Filmy:

[ FLASH ]

[ HTML5 ]

Tagi: POW, Point of Wait, biuro, korporacja,

Oceń artykuł


   

Brak głosów

Waszym zdaniem
   2016-08-13 09:03:00

YOZw22 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com   więcej

 
Treść: *
 
Podpis: *
 
 
 
 
 
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.