Case Study to miejsce w którym znajdziecie gotowe rozwiązania DS z całego świata.

Systemy DS. są wykorzystywane w takich miejscach jak banki, dworce, fitness kluby, hotele i wiele innych. Będziemy pokazywać gotowe instalacje DS z tego typu miejsc, a także sam proces ich instalacji wsparty materiałami foto i video.

Jeżeli spotkałeś się gdzieś z ciekawą instalacją DS, zrób zdjęcie, dodaj krótki opis i PRZEŚLIJ DO NAS a postaramy się ją zaprezentować na łamach naszego portalu.

Interaktywny stand dla Żywioł Riders - Instalacja Screen Network

Wywiadu podczas Retail Technology Days - Warszawa 2012 dla portalu DigitalSignageNEWS.pl udzielł Pan Damian Rezner - przedstawiciel firmy Screen Network.

czytaj więcej >>

Centrum turystyczne Montérégie Tourism Center

Nowe centrum turystyczne Montérégie Tourism Center (MTM) to multimedialny salon, który podnosi standardy w marketingu hotelarskim i turystycznym.

czytaj więcej >>

Bezpieczne góry z Digital Signage - M4B

Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe sięgnęło po najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w celu zapewnienia bezpieczeństwa na szlakach polskich gór. Na potrzeby TOPR oraz GOPR firma M4B S.A. wdrożyła w 50 miejscach od Bieszczad po Sudety systemy Digital Signage. Sięgnięcie po takie rozwiązania wynikło z potrzeby dostarczenia aktualnych informacji na temat warunków pogodowych oraz zagrożeń na szlakach górskich.

czytaj więcej >>

Kampania "Tylko słabi gracze biorą dopalacze" - 3 Space

Kampania profilaktyczno-edukacyjna „Tylko słabi gracze biorą dopalacze” została stworzona przez firmę 3 Space S.A. na zamówienie Urzędu Miasta Łodzi. Jej celem była walka z dopalaczami, zapobieganie uzależnieniu od dopalaczy, a także promocja miasta Łodzi jako prekursora w walce z dopalaczami.

czytaj więcej >>

Zintegrowany system informacji i obsługi klienta rynku pracy

Zintegrowany system informacji i obsługi klienta rynku pracy JobMEDIA firmy MAGIT

czytaj więcej >>

System informacji pasażerskiej - Eveo

System Informacji Pasażerskiej to oprogramowanie służące do wyświetlania bieżących informacji przydatnych dla pasażerów podróżujących masowymi środkami transportu. System ten to gotowy i łatwo we wdrożeniu produkt z możliwością zastosowania w dowolnym transporcie miejskim i nie tylko.

czytaj więcej >>

Instalacja Digital Signage dla Alior Banku

DDS Poland, stworzył innowacyjną, interaktywną i wielokanałową platformę Digital Signage - sieć cyfrowych nośników dla Alior Banku, nowego banku w Polsce.

czytaj więcej >>

Instalacja w hotelu Mercure Kasprowy Zakopane

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane położony na pięknej polanie
w zimowej stolicy Polski jest jednym z najbardziej rozpoznawanych prestiżowych obiektów hotelowo – konferencyjnych w Polsce.
Aby zwiększyć jakość i pozytywny odbiór swoich usług, zarząd
hotelu zdecydował się na wprowadzenie w miejsce tradycyjnych
plakatów i oznaczeń informacyjnych kompleksowego systemu
digital signage oferowanego przez firmę AB MEDIA.

czytaj więcej >>

Fitness TV - 3 Space

Fitness TV to wyselekcjonowane bloki tematyczne zawierające materiały niedostępne w innych stacjach, przeznaczone do wyświetlania podczas ćwiczeń fitness.

czytaj więcej >>

Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.