V Międzynarodowa Konferencja DIGITAL SIGNAGE TRENDS 2018

2018-02-21

W latach 2009 – 2013 konferencja Digital Signage Trends była najważniejszym i obowiązkowym corocznym punktem spotkań specjalistów z branży DS w Polsce, przyciągając ekspertów nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Niewątpliwie DST przyczyniło się do edukacji i rozwoju polskiego rynku Digital Signage w jego początkowym okresie. Po kilku latach nieobecności konferencja DST powraca, jest to jej jubileuszowa 5. edycja.

Tym razem jest to konferencja jednodniowa, podzielona na równoległe bloki tematyczne, połączona z warsztatami i wystawą EXPO oraz przerwami na networking. Ponadto planowana jest premiera pierwszego raportu na temat polskiego rynku Digital Signage. Całość zakończy Gala PDSA, na której wręczone zostaną nagrody PDSA Awards dla najlepszych rozwiązań DS, najlepszych inwestorów i użytkowników tych systemów.

Konferencja skierowana jest do inwestorów, właścicieli i użytkowników systemów DS, twórców kontentu DS, domów mediowych, integratorów i producentów rozwiązań DS., ekspertów i pasjonatów branżowych. Prelegentami będą polscy i zagraniczni eksperci branżowi, w dużej mierze przedstawiciele firm, którzy skutecznie wdrożyli u siebie i używają z sukcesem systemy DS. Podczas jubileuszowej 5. edycji DST kładziemy nacisk na wymianę doświadczeń i networking!

Więcej informacji na stronie Konferencji DST www.digitalsignagetrends.pl

Źródło: Marengo

Oceń artykuł


   

Brak głosów

Waszym zdaniem
 
Treść: *
 
Podpis: *
 
 
 
 
 
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.