Innowacyjne rozwiązanie dla portów lotniczych

Podczas kongresu Fly&More firma Samsung Electronics Polska zaprezentuje innowacyjne rozwiązanie pozwalające lotniskom i współpracującym z nimi firmom zwiększać przychody z działalności handlowej. Kongres odbędzie się 15 marca 2018 roku w G2A Arenie w Jasionce k. Rzeszowa. Samsung Electronics Polska jest partnerem technologicznym wydarzenia.

czytaj więcej >>

PDSA na Konferencji Digital Signage Trends 2018

Stowarzyszenie Polish Digital Signage Association po raz kolejny będzie patronem merytorycznym piątej edycji Międzynarodowej Konferencji Digital Signage Trends 2018.

czytaj więcej >>

Rewolucja mobilna: dlaczego mobile jest kluczowy w strategii digital

Z opublikowanego niedawno raportu Forrestera na temat przewidywań dotyczących digital marketingu wynika, że 2018 będzie rokiem, w którym urządzenia mobilne znajdą się w centrum zainteresowania marketerów.

czytaj więcej >>

Digital Signage podbija punkty informacyjne

Multimedialne kioski, interaktywne ekrany i trójwymiarowe mapy coraz częściej pojawiają się w różnych punktach informacyjnych.

czytaj więcej >>

iiyama podczas ISE2018

Podczas tegorocznej edycji ISE2018 iiyama zaprezentowała swoje najnowsze osiągnięcia: interaktywny LFD, profesjonalne ekrany dotykowe, a także rozwiązania dla digital signage.

czytaj więcej >>

ISE 2018 - NEC doceniony przez odwiedzających i branżę

NEC Display Solutions Europe ocenia ISE 2018 jako wyjątkowo udaną edycję targów branży AV.

czytaj więcej >>

V Międzynarodowa Konferencja DIGITAL SIGNAGE TRENDS 2018

W latach 2009 – 2013 konferencja Digital Signage Trends była najważniejszym i obowiązkowym corocznym punktem spotkań specjalistów z branży DS w Polsce, przyciągając ekspertów nie tylko z Polski, ale i z zagranicy.

czytaj więcej >>

Ile w Polsce jest nośników Digital Signage?

Z inicjatywy stowarzyszenia PDSA (Polish Digital Signage Association) trwają prace nad „skatalogowaniem” polskiego rynku DS.

czytaj więcej >>

Nowe transparentne ekrany OLED, ściany wideo, wyświetlacze Ultra Stretch od LG

Podczas targów Integrated Systems Europe (ISE) firma LG Electronics zaprezentowała wyświetlacze OLED stworzone z myślą o zastosowaniach zarówno w sklepach, galeriach handlowych, jak również w przestrzeni publicznej, hotelowej i biurowej.

czytaj więcej >>

Sony wprowadza 5 nowych projektorów laserowych

Stabilna jasność i żywe kolory zapewniane przez nowe panele 3LCD umożliwiają efektywną projekcję obrazu na duży ekran w dobrze oświetlonych pomieszczeniach małej i średniej wielkości.

czytaj więcej >>

Sześć nowych monitorów 4K od Panasonic

Na targach ISE w Amsterdamie zadebiutowała nowa linia profesjonalnych ekranów Panasonic o rozdzielczości 4K. Składa się ona z sześciu modeli o przekątnych od 43 do 86 cali.

czytaj więcej >>

Samsung zaprezentował The Wall Professional na ISE 2018

Podczas targów ISE 2018 Samsung Electronics zaprezentował The Wall Professional – modułowy, wielkoformatowy wyświetlacz MicroLED do zastosowania we wnętrzach.

czytaj więcej >>

Geotargetowanie, czyli jak skutecznie dotrzeć do odbiorcy w reklamie DOOH

Dzięki wykorzystaniu geolokalizacji w kampanii DOOH reklamodawca jest w stanie dotrzeć do publiczności ze swoim komunikatem z większą skutecznością.

czytaj więcej >>

Oferta Sharp na ISE 2018

Na targach Integrated Systems Europe (ISE) 2018, Sharp pokazuje swoją jak do tej pory największą ofertę uniwersalnych rozwiązań Digital Signage.

czytaj więcej >>

4K LFD: 650 proc. wzrostu w Polsce

Sprzedaż wielkoformatowych monitorów wysokich rozdzielczości ciągnie w górę cały rynek.

czytaj więcej >>

Strona 1 2 3 Następna
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.