Projektor 4K od BenQ na targach ISE 2017

2017-01-27

Na tegorocznych targach Integration Systems Europe (ISE 2017) w Amsterdamie BenQ zaprezentuje nowe oprogramowanie integrujące urządzenia wyświetlające umożliwiające tworzenie gotowych rozwiązań w reklamie i informacji (Digital Signage), edukacji, handlu, biznesie i domowej rozrywce. Swoje nowości BenQ prezentuje na ISE już po raz ósmy.

W ramach prezentacji kompleksowych rozwiązań dla sektora handlowego BenQ pokaże m.in. nowy projektor laserowy UHD 4K i znany już laserowy (BlueCore) model BenQ LU9715 (WXGA), który można instalować pod dowolnym kątem w pionie i poziomie, realizując najbardziej nawet nietypowe projekty przyciągające uwagę klientów. Pokazane będą również: X-Sign – oprogramowanie do zarządzania wyświetlanymi treściami oraz Skyrec – system do analizowania danych. Zobaczyć w działaniu będzie można również panele LCD z bardzo wąską ramką przeznaczone do budowy ścian wideo, a także wyświetlacze o nietypowych proporcjach 32:9 i 16:3 (bardzo podłużne) do zastosowań w Digital Signage. Z myślą o ułatwieniu tworzenia funkcjonalnych, efektywnych firmowych miejsc spotkań i wspólnej pracy z bezprzewodowym łączeniem się z projektorami i dużymi ekranami BenQ zaprezentuje InstaShow, wielkoformatowe panele dotykowe (IFP), projektory, interaktywne narzędzia EZWrite 4.0 i NFCPen oraz Google Jamboard.

Nowe technologie są już coraz większą częścią naszego codziennego życia zawodowego i prywatnego. Ludzie chcą zagłębiać się w interaktywne technologie, które zbliżają ich do kolegów, znajomych czy znanych i lubianych marek - mówi Pete Wang, prezes BenQ Europe - BenQ stara się tworzyć technologie ułatwiające wspomniane kontakty i współpracę. Naszym zdaniem, oferowanie gotowych rozwiązań, a nie tylko samych urządzeń, ułatwia życie naszym użytkownikom. BenQ jest teraz dostawca rozwiązań – sprzętu i oprogramowania.

Źródło: Digi-TV.pl

Oceń artykuł


   

Brak głosów

Waszym zdaniem
 
Treść: *
 
Podpis: *
 
 
 
 
 
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.