NSG Group na targach Integrated Systems Europe 2018 w Amsterdamie

2017-12-21

W dniach od 6 do 9 lutego 2018 r. na targach Integrated Systems Europe w Amsterdamie NSG Group zaprezentuje szeroką gamę wysokoefektywnych produktów szklanych. ISE to jedna z najważniejszych imprez targowych na świecie, poświęcona branży audiowizualnej i cyfrowym nośnikom informacyjnym.

Producenci z branży audiowizualnej poszukują rozwiązań, dzięki którym ich produkty finalne spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Oferowana przez NSG Group szeroka gama produktów szklanych, znajduje zastosowanie nawet w najbardziej złożonych realizacjach z segmentu Digital Signage.

W tym roku NSG Group zaprezentuje swoje produkty w rzeczywistych realizacjach. Ekran dotykowy na stoisku wykonany zostanie z nieprzewodzącego lustra drugiej generacji Pilkington MirroView™, natomiast w konstrukcji kiosku informacyjnego wykorzystane będzie antyrefleksyjne szkło Pilkington OptiView™. Podczas targów przedstawione zostanie również rozwiązanie problemu obciążenia termicznego w wyświetlaczach cyfrowych, co jest obecnie kluczowym wymogiem.

Szeroka gama rozwiązań NSG Group przeznaczonych do zastosowań cyfrowych, obejmuje natomiast m.in. ultracienkie szkło o grubości mniejszej niż 1 mm, takie jak NSG UFF™ i NSG glanova™, przewodzące produkty szklane z powłokami TCO (NSG TEC™), a także produkty ze szkła bezpiecznego i samoczyszczącego.

Zespół NSG Group na ISE 2018 oczekuje na spotkanie ze wszystkimi klientami i odwiedzającymi, którzy chcą dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach szklanych marki Pilkington i ich zastosowaniu.

NSG Group zaprezentuje się na stoisku 8-K475.

Źródło: inf. prasowa

Oceń artykuł


   

Brak głosów

Waszym zdaniem
 
Treść: *
 
Podpis: *
 
 
 
 
 
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.