Nowe projektory Optoma krótkiego rzutu

2017-11-06

Optoma wprowadziła do oferty pięć nowych modeli projektorów z serii 515. Wszystkie wykorzystują technologię krótkiego rzutu i zostały zaprojektowane do profesjonalnych zastosowań. Wysoka jakość obrazu, funkcja przesunięcia obiektywu oraz możliwość ustawienia urządzenia blisko ściany sprawiają, że sprawdzą się one w najbardziej wymagających warunkach.

Projektory z serii 515 można dopasować do własnych wymagań i pomieszczenia, w którym mają być używane. W zależności od modelu umożliwiają one wyświetlanie obrazu w trzech rozdzielczościach natywnych: WXGA 5500 lumenów, Full HD 1080p 5000 lumenów i WUXGA 5500 lumenów. Opcjonalnie mogą zostać wyposażone w moduł HDBaseTTM, czyli standard transmisji obrazu i dźwięku najwyższej jakości.

Nowe urządzenia Optomy z serii 515 charakteryzują się współczynnikiem rzutu 0,8:1 i przesunięciem obiektywu: +/- 25% w pionie i +/- 10% w poziomie. Wszystkie wyposażone są w korektę keystone oraz corner keystone, która umożliwia szybką i dokładną instalację nawet kiedy ściany nie są idealnie proste lub gdy umieszczenie projektora w osi ekranu jest niemożliwe.

Jędrzej Filipowski, AV Account Manager Poland Optoma Europe Ltd., powiedział: - Do tej pory, jeśli klient chciał osiągnąć ten poziom wydajności i elastyczności, musiał zdecydować się na zakup projektora z wymiennym obiektywem. W wielu przypadkach był to niepotrzebny koszt, ponieważ klient nigdy nie korzystał z takiej funkcjonalności. Chcieliśmy zaoferować nowe modele projektorów których parametry do tej pory były zarezerwowane tylko dla projektorów instalacyjnych.

Projektory cechują się wysoką wydajnością i elastycznością na poziomie projektorów z wymiennymi obiektywami. Są przy tym tańsze i prostsze w obsłudze.

Źródło: Veracomp

Oceń artykuł


   

Brak głosów

Waszym zdaniem
 
Treść: *
 
Podpis: *
 
 
 
 
 
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.