Nowe możliwości projekcyjne z głowicą lustrzaną Panasonic

2017-10-27

Panasonic poszerzył ofertę akcesoriów projekcyjnych o głowicę lustrzaną, czyli obsługiwane cyfrowo lustro, które umożliwia wyświetlanie obrazów, filmów i napisów zarówno na statycznych, jak i ruchomych powierzchniach. Modele z serii MH są dostępne na rynku od lipca br.

Panasonic wprowadził do oferty cztery głowice lustrzane ET-MH14, ET-MH15, ET-MH17 i ET-MH18, stworzone z myślą o profesjonalnych integratorach. Są one przeznaczone dla projektorów Panasonic od 6200 do 30 000 lumenów i mają znaleźć zastosowanie przede wszystkim w branży wynajmu i rozrywki.

Głowica ma maksymalny obrót 180 stopni i nachylenie do 90 stopni. Może poruszać się szybko lub powoli, aby wyświetlać obrazy, animacje, filmy i teksty na dowolnej powierzchni - ruchomej bądź statycznej.

- Projekcja statyczna to już przeszłość - twierdzi Hartmut Kulessa, European projector marketing manager w Panasonic. – Szukamy zupełnie nowych doświadczeń wizualnych. Tą technologią otwieramy drogę do nieograniczonych możliwości w branży konstrukcji świetlnych, projekcji i wystroju wnętrz.
Głowice lustrzane MH można szybko i bezpiecznie przymocować na zatrzask do klatki projektora, ale mogą być one używane także bez niej. Są przy tym wyposażone w wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości, który umożliwia łatwą konfigurację.

Źródło: inf. prasowa

Oceń artykuł


   

Brak głosów

Waszym zdaniem
 
Treść: *
 
Podpis: *
 
 
 
 
 
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.