NEC COMPETENCE DAYS 2017 - największe wydarzenie branży AV w Polsce

2017-08-29

Już 12 i 13 października br. odbędzie się 8 edycja szkolenia NEC Competence Days, największego wydarzenia branży AV w Polsce, kierowanego do integratorów z tego sektora.

W tym roku organizatorzy postanowili przenieść imprezę z Krakowa do Wieliczki, wybierając na miejsce spotkania nowoczesne centrum konferencyjne Lenart. Nowa lokalizacja konferencji podyktowana jest stale rosnącą liczbą uczestników. W trakcie obecnej edycji szkolenia japoński producent monitorów i projektorów spodziewa się frekwencji przekraczającej 350 gości. Nowa lokalizacja daje również możliwości rozszerzenia części wystawienniczej oraz organizację showroomu NEC.

Jak co roku NEC wraz z zaproszonymi producentami komplementarnych rozwiązań nie tylko poprowadzą prezentacje, ale również zademonstrują na żywo nowości produktowe, omówią też konkretne zastosowania oraz przedstawią najnowsze trendy w swoich dziedzinach.

NEC Display Solutions podczas tegorocznego szkolenia zaprezentuje naprawdę szeroką gamę nowości produktowych, z których najciekawszymi wydają się:

- Infinity Board – rewolucyjne, zintegrowane, interaktywne sprzętowo-programowe rozwiązanie, pozwalające na łatwą kolaborację, zarówno lokalnie jak i między odległymi lokalizacjami
- Projektory z serii P - w tym NEC P502HL-2, laserowy projektor o jasności 5000ANSI lumenów będący udoskonaloną i przemodelowaną wersją projektora NEC P502HL. Obok wymienionego modelu projektora NEC zaprezentuje również nową serię lampowych projektorów P czwartej generacji.
- Wielkoformatowe monitory z serii NEC MultiSync® P oraz V - wyposażone między innymi w system wyrównywania jednorodności podświetlenia oraz silnik graficzny SpectraView®, a także możliwość zintegrowania z komputerami Raspberry Pi
- Monitory NEC MultiSync® C - przeznaczone do niskobudżetowych systemów Digital Signage
- Pierwsze na świecie projektory LCD z laserowym źródłem światła, wyposażone w technologię zamkniętego silnika optycznego. Pochodzące z instalacyjnej serii PA projektory są pierwszym na świecie tego typu rozwiązaniem eliminującym potrzebę wykorzystania filtrów powietrza i całkowicie zabezpieczającymi delikatny układ optyczny przed szkodliwym działaniem kurzu.
- Projektor NEC PH3501QL o jasności 35 000Ansi Lumenów - wyposażony w pierwszy na świecie komercyjnie dostępny system laserowego podświetlenia RG.

Źródło: OOH magazine

Oceń artykuł


   

Brak głosów

Waszym zdaniem
 
Treść: *
 
Podpis: *
 
 
 
 
 
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.