Najnowsze rozwiązania AV od Vivitek na ISE 2017

2017-01-31

Podczas tegorocznych targów ISE, Vivitek zaprezentuje najnowsze rozwiązania projekcyjne i wizualne, a także te wspomagające współpracę i dzielenie się danymi. Jednocześnie firma uzupełni swoją ofertę rozwiązań dla sal konferencyjnych dostosowaną nie tylko do wielkości pomieszczenia, ale także do budżetu. Szeroką gamę produktów, która łączy w sobie zaawansowaną technologię i niezawodność popartą długą gwarancją, a przy tym jest przyjazna dla środowiska będzie można obejrzeć na ISE 2017 na stoisku: 5-R55.

Uczestnicy ISE będą mieli okazję obejrzeć najnowsze dodatki do popularnej serii NovoConnect. Rozwiązania LauncherPlus i NovoEnterprise ułatwiają bezprzewodową i kablową komunikację, poprawiają wydajność i produktywność spotkań sprzyjając współpracy. NovoEnterprise to nowe narzędzie do bezprzewodowego przesyłania obrazu i współpracy w sali konferencyjnej.

Nowa wersja obsługuje strumieniowanie Full HD w 60 kl./s. i wnosi ze sobą pakiet przydatnych funkcjonalności – zasilanie PoE, wejście HDMI oraz wejście audio. LauncherPlus jest nową wersją modułu NovoLauncher. Posiada wbudowany moduł Wi-Fi dzięki czemu łączy się bezpośrednio z Novo – wpływa to pozytywnie na płynność wyświetlanego obrazu oraz pozwala korzystać z połączenia z inną siecią Wi-Fi w danym miejscu. Współpracuje z NovoPro i NovoEnterprise.

Podczas ISE Vivitek zaprezentuje najnowszą wersję NovoDS4K (UltraHD Digital Signage) Jest to rozwiązanie zaprojektowane tak, aby w prosty sposób przekazywać atrakcyjnie podane wiadomości. NovoDS4K pomaga użytkownikom łatwo tworzyć prawdziwą cyfrową treść 4K do celów digital signage za pomocą łatwych w użyciu funkcji oprogramowania i bez konieczności jakiegokolwiek programowania lub specjalnego szkolenia.

Źródło: vidis.pl

Oceń artykuł


   

Brak głosów

Waszym zdaniem
 
Treść: *
 
Podpis: *
 
 
 
 
 
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.