Monitory NEC w wersji Color Preset

2017-09-07

NEC Display Solutions oferuje wybrane monitory desktopowe w nowej wersji: Color Preset. Akcja obejmuje dwa modele: 22-calowy NEC MultiSyncR E221N oraz 24-calowy NEC MultiSyncR E241N i jest wzorowana na cieszącej się dużym powodzeniem ofercie Color Tuned. Skalibrowane i gotowe do użycia monitory Color Preset to świetna alternatywa dla wszystkich fanów fotografii i grafiki cyfrowej, którzy poszukują atrakcyjnej jakościowo i cenowo oferty.

Pasjonaci fotografii i grafiki cyfrowej mają obecnie możliwość pracy w kontrolowanych warunkach cyfrowej reprodukcji koloru bez konieczności zakupu profesjonalnego monitora graficznego. Color Preset to monitory dające użytkownikowi o wiele większe pole do popisu podczas korekcji barwy. Nie zastąpią one profesjonalnych monitorów graficznych, ale są rozsądnym cenowo rozwiązaniem dla hobbystów cyfrowej obróbki obrazu.

Wszystkie monitory z linii Color Preset zostaną odpowiednio wygrzane oraz skalibrowane przez specjalistę NEC Display Solutions do następujących parametrów:
- Jasność bieli 120cd/m2
- Błąd oddawania barwy nie większy niż deltaE 2
- Skorelowana temperatura barwowa zgodna ze standardowym
illuminantem D65
- Krzywa półtonalna, gamma 2.2
- Dodatkowo monitory NEC MultiSyncR Color Preset posiadają 5 lat gwarancji

Modele Color Preset gotowe są do pracy od razu po wyjęciu z pudełka.
Podczas kalibracji przygotowywany jest profil kolorystyczny ICC, który można otrzymać po wysłaniu wiadomości e-mail na adres: colorpreset@nec-displays-pl.com, podając numer seryjny monitora. Profil ICC pozwala użytkownikowi wykorzystać wszystkie możliwości monitora w dowolnym oprogramowaniu, dedykowanym do cyfrowego przetwarzania koloru.

Monitory NEC w wersji Color Preset są dostępne w sklepach graficznych w całym kraju.

Źródło: inf. prasowa

Oceń artykuł


   

Brak głosów

Waszym zdaniem
 
Treść: *
 
Podpis: *
 
 
 
 
 
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.