IMS z niestandardową instalacją dla Serenady

2017-10-20

Wielkoformatowy system LED / Digital Signage zainstalowany przez IMS znajdzie się w galerii Serenada w Krakowie. Będzie miał 62 mkw. powierzchni.

W Galerii Serenada, której otwarcie odbędzie się 27 października br. spółka IMS instaluje niestandardowy, bardzo duży nośnik informacyjno-reklamowy o powierzchni 62 mkw. Ekran LED o wymiarach: 10,5 m wysokości i 6 m szerokości znajdzie się na jednej z wind. Jest to kolejna, duża i niestandardowa instalacja systemu LED przez IMS S.A. w galerii w Polsce.

Wielkoformatowy ekran będzie doskonale wpisywał się w identyfikację Serenady, która będzie wyjątkowym, bardzo nowoczesnym miejscem łączącym modę i rozrywkę. Znajdzie się w niej 160 sklepów i największy w Polsce kryty aquapark oraz 12-salowe Multikino. Centrum będzie też miało nowe logo symbolizujące połączenie energii i wysokiej jakości oferowanych usług.

Centrum Serenada o powierzchni 42 tys. mkw. jest zlokalizowane na styku północnych dzielnic Krakowa: Prądnika Czerwonego i Mistrzejowic. Według przedstawicieli inwestora, spółki Mayland Real Estate, Centrum Serenada nie jest już tylko tradycyjną galerią handlową, a nawet nie centrum handlowo-rozrywkowym. Wspólnym mianownikiem zmian, jakie zachodziły w trakcie realizacji inwestycji, jest otwartość na potrzeby lokalnej społeczności.

IMS S.A. to ekspert w dziedzinie marketingu sensorycznego z kilkunastoletnim doświadczeniem na polskim rynku. Proponowane przez IMS rozwiązania obejmują audiomarketing, digital signage, aromamarketing oraz event marketing wykorzystywany do promocji firm i marek.

Źródło: Retailnet

Oceń artykuł


   

Brak głosów

Waszym zdaniem
 
Treść: *
 
Podpis: *
 
 
 
 
 
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.