Digital Signage - oprogramowanie, które warto wykorzystać w różnych częściach hotelu

2017-10-20

Właścicielom najlepszych hoteli coraz bardziej zależy na tym, by ich obiekt uchodził za nowoczesny i zaawansowany technologicznie. Taki wizerunek można bardzo łatwo wykreować, stosując multimedialne rozwiązania, połączone w jedną całość.

Do tego celu potrzebne jest odpowiednie oprogramowanie. Warto postawić na produkt najwyższej klasy, czyli Digital Signage, który zachwyca nie tylko swą rozbudowaną funkcjonalnością, ale również designem i niezawodnością. Dystrybutorem tego typu rozwiązań jest firma IlumioApp której ofertę znajdziecie na stronie http://ilumioapp.pl/ilumio-smart-digital-signage/

Oprogramowanie można zainstalować na większości urządzeń. Przede wszystkim na smartphonach, tabletach, ekranach multimedialnych czy telewizorach rozmieszczonych w pokojach. Na wszystkich z nich jesteśmy w stanie wyświetlać różnorodne treści, które wspólnie będą tworzyć jedną całość pod względem graficznym czy stylistycznym. Interfejs każdego urządzenia powinien być spójny ze stylem i logiem hotelu, by stwarzać wrażenie oprogramowania doskonale wpisującego się obiekt. Dzięki temu, nawet jeśli oprogramowanie zostało wprowadzone do hotelu po wielu latach od jego wybudowania, uzyskujemy taki efekt, jakby było one jego integralną częścią od samego początku, co znacząco ponosi prestiż hotelu w oczach gości.

Jak wspomniano, funkcje Digital Signage są bardzo rozbudowane i mogą być dopasowane stricte do potrzeb danego obiektu. Istnieje możliwość dostosowywania treści wyświetlanych informacji do danego klienta lub grupy klientów. Oprogramowanie umieszczone na ekranach multimedialnych w lobby może wyświetlać informacje o hotelu oraz umożliwiać szybkie zameldowanie się. Oprogramowanie dostępne w innych miejscach może pełnić zupełnie odmienną rolę. Na przykład zainstalowane w formie aplikacji na telefonach gości może być kluczem do pokoju, pilotem lub formularzem do zamawiania usług room service. Oprogramowanie bardzo często jest instalowane na tabletach dostępnych w pokojach hotelowych, gdzie pełni funkcję np. szybkiego kontaktu z recepcją.

Źródło: Activisio

Oceń artykuł


   

Brak głosów

Waszym zdaniem
 
Treść: *
 
Podpis: *
 
 
 
 
 
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.