500 profesjonalistów branży digital marketingu z certyfikatem DIMAQ

2017-04-07

Certyfikat kompetencji e-marketingowych DIMAQ opracowany przez IAB Polska w ramach programu standaryzacji wiedzy i umiejętności otrzymało już 500 osób. To innowacyjne rozwiązanie w sektorze digital marketingu pomaga specjalistom branży potwierdzić kwalifikacje,podnosi jakość usług i buduje zaufanie.

Digital Marketing Qualification (DIMAQ), który został zainaugurowany w Polsce w grudniu 2015 roku, to pierwszy branżowy program standaryzacji i weryfikacji kompetencji pracowników rynku usług e-marketingowych. Certyfikacja pozwala profesjonalistom branży potwierdzić kwalifikacje, dla firm jest efektywnym narzędziem weryfikacji wiedzy pracowników i istotnym elementem rekrutacji. Jej rolę i jakość realizacji dostrzegło IAB Europe, które włączyło DIMAQ w marcu tego roku do grona rekomendowanych inicjatyw.

„Tworząc DIMAQ odpowiadaliśmy na widoczne zapotrzebowanie rynku marketingu online - brakowało jednolitego standardu, do którego mogą odwołać się mówiący niejednokrotnie różnym językiem marketerzy i agencje, ale także pracodawcy i profesjonaliści branży. Cieszy nas rosnąca liczba przystępujących do egzaminu i coraz liczniejsze głosy, że warto” – komentuje Włodzimierz Schmidt, prezes IAB Polska.

Więcej na stronie http://nowymarketing.pl/a/13489,500-profesjonalistow-branzy-digital-marketingu-z-certyfikatem-dimaq

Źródło: NowyMarketing

Oceń artykuł


   

Brak głosów

Waszym zdaniem
 
Treść: *
 
Podpis: *
 
 
 
 
 
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.