LG prezentuje innowacyjne rozwiązania na ISE 2017

Podczas trwających w Amsterdamie targów Integrated Systems Europe (ISE) 2017, firma LG Electronics zaprezentowała przełomowe rozwiązania digital signage dla sektora B2B.

czytaj więcej >>

Toshiba TD-H3 - idealne monitory dla sektora hotelarskiego

Toshiba Europe GmbH wprowadza nową serię intuicyjnych w obsłudze monitorów TD-H3 przeznaczoną dla sektora hotelarskiego i szpitalnego. Urządzenia różnej wielkości (24”, 32”, 43” i 49”) łączą zaawansowaną funkcjonalność z prostym zarządzaniem i instalacją. Są one dostępne zarówno w rozdzielczości Full HD 1080p (43” i 49”), jak i HD Ready 720p (24” i 32”).

czytaj więcej >>

Sharp z premierami na targach Integrated Systems Europe (ISE)

Podczas targów ISE – pierwszego dużego wydarzenia w Europie, w którym Sharp bierze udział od czasu strategicznego aliansu z firmą Foxconn – firma zaprezentuje zmienioną ofertę produktową. Jej elementy to sześć nowych kategorii produktów, wprowadzenie nowej platformy digital signage Sharp Open Achitecture Platform oraz moduł OPS (Open Pluggable Specification), opracowany wspólnie z firmą Intel.

czytaj więcej >>

QLED Signage - nowe panele informacyjno-reklamowe Samsunga

Na targach Integrated Systems Europe (ISE) 2017, Samsung Electronics zaprezentował dwa najnowsze rozwiązania z innowacyjnej linii SMART Signage – wyświetlacze QLED Signage UHD wykonane w technologii Quantum Dot i serię IF LED charakteryzującą się małym rozstawem pikseli.

czytaj więcej >>

Realizacja IMS w Serdika Center

IMS kontynuuje swoją ekspansję na rynku międzynarodowym. Ostatnia z realizacji miała miejsce w Sofii.

czytaj więcej >>

Rośnie interaktywna strefa Posnanii

Specjalne miejsca z interaktywnymi strefami zabaw i wypoczynku w galerii nie dziwią już nikogo. Do najczęściej spotykanych należą interaktywne stoły i podłogi, videowalle z technologiami kinect lub oraz inne urządzenia technologiczne umilające czas zakupów dzieciom i dorosłym. Do tych stref dołączają właśnie fotobudki – jedna z nich stanęła w Centrum Handlowym Posnania.

czytaj więcej >>

Spar testuje Digital Signage

Spar, obok klasycznych narzędzi wsparcia sprzedaży, testuje także nowoczesne rozwiązania, takie jak systemy Digital Signage.

czytaj więcej >>

ViewSonic zapowiada nowości, które zaprezentuje na ISE 2017

ViewSonic Corporation, światowy dostawca produktów i rozwiązań wizualnych, zapowiada nowości, które zaprezentuje podczas ISE 2017. Producent konsekwentnie realizuje politykę dostarczania rozwiązań, które są przyjazne dla użytkowników i intuicyjne w obsłudze. W tym celu ViewSonic podejmuje współpracę z najbardziej dynamicznymi partnerami w branży z zakresu sprzętu i oprogramowania.

czytaj więcej >>

NEC Display Solutions na targach ISE 2017

Podczas targów ISE 2017 (7-10 lutego 2017 w RAI Amsterdam) NEC Display Solutions zaprezentuje produkty odzwierciedlające najnowsze trendy w dziedzinie wyświetlania obrazu.

czytaj więcej >>

Statisfy zaczyna badania jakości obsługi personelu w branży medycznej

Statisfy to aplikacja, która zainstalowana na tablecie lub telefonie komórkowym staje się interaktywnym ankieterem zbierającym i analizującym dane pozyskiwane bezpośrednio od Klientów w miejscu sprzedaży lub świadczenia usług.

czytaj więcej >>

Nowa edycja badania Meaningful Brands w Polsce

Marki zajmujące wysoką pozycję w rankingu Meaningful Brands 2017 osiągają nawet o 206% lepsze wyniki finansowe. Jest to tylko jeden z kluczowych wniosków płynących z tegorocznej edycji Meaningful Brands, unikalnego, globalnego badania Havas Media Group.

czytaj więcej >>

Nowy 65-calowy monitor sieciowy od Panasonic

Panasonic rozszerzył linię profesjonalnych wyświetlaczy sieciowych z serii EF1 o 65-calowy model TH-65EF1. Monitory te, zaprojektowane w szczególności dla biur, sieci handlowych oraz placówek edukacyjnych, gwarantują szerokie kąty widzenia i doskonałą jakość obrazu.

czytaj więcej >>

Toshiba na ISE 2017

Toshiba Europe GmbH powraca do Amsterdamu na targi Integrated Systems Europe (ISE) już czwarty rok z rzędu. Zapowiadając największą dotąd grupę monitorów dla biznesu i prezentując szereg nowych rozwiązań, firma ogłosi ambitne plany rozwoju na najbliższe 12 miesięcy.

czytaj więcej >>

Najnowsze rozwiązania AV od Vivitek na ISE 2017

Podczas tegorocznych targów ISE, Vivitek zaprezentuje najnowsze rozwiązania projekcyjne i wizualne, a także te wspomagające współpracę i dzielenie się danymi. Jednocześnie firma uzupełni swoją ofertę rozwiązań dla sal konferencyjnych dostosowaną nie tylko do wielkości pomieszczenia, ale także do budżetu. Szeroką gamę produktów, która łączy w sobie zaawansowaną technologię i niezawodność popartą długą gwarancją, a przy tym jest przyjazna dla środowiska będzie można obejrzeć na ISE 2017 na stoisku: 5-R55.

czytaj więcej >>

Projektor 4K od BenQ na targach ISE 2017

Na tegorocznych targach Integration Systems Europe (ISE 2017) w Amsterdamie BenQ zaprezentuje nowe oprogramowanie integrujące urządzenia wyświetlające umożliwiające tworzenie gotowych rozwiązań w reklamie i informacji (Digital Signage), edukacji, handlu, biznesie i domowej rozrywce. Swoje nowości BenQ prezentuje na ISE już po raz ósmy.

czytaj więcej >>

Strona 1 2 3 Następna
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.