Veracomp dystrybutorem rozwiązań LG

Firmy LG Electronics Polska oraz Veracomp podpisały umowę o współpracy obejmującą dystrybucję wielkoformatowych wyświetlaczy, rozwiązań Digital Signage i telewizji hotelowej.

czytaj więcej >>

ACTION S.A. podpisał umowę dystrybucyjną z firmą Edbak

ACTION S.A. konsekwentnie wzmacnia swoją pozycję w segmencie biznesowym. Spółka podpisała umowę dystrybucyjną z firmą Edbak – polskim producentem innowacyjnych systemów mocowań dla wyświetlaczy LED i LCD.

czytaj więcej >>

Monitory NEC w wersji Color Preset

NEC Display Solutions oferuje wybrane monitory desktopowe w nowej wersji: Color Preset.

czytaj więcej >>

Równoległa kampania mobile i Digital OOH

W świecie, w którym każdego dnia atakowani jesteśmy niezliczoną ilością informacji są one przez nas najczęściej jedynie skanowane, bez specjalnego wgłębiania się w ich treść.

czytaj więcej >>

NEC COMPETENCE DAYS 2017 - największe wydarzenie branży AV w Polsce

Już 12 i 13 października br. odbędzie się 8 edycja szkolenia NEC Competence Days, największego wydarzenia branży AV w Polsce, kierowanego do integratorów z tego sektora.

czytaj więcej >>

Jet Line inwestuje w cyfrowy outdoor

Jet Line Sp. z o.o. kupił udziały w spółce MyLED i został właścicielem internetowej platformy do planowania i realizowania kampanii digital out of home. Od września z MyLED mogą korzystać marketerzy planujący kampanie na cyfrowych nośnikach OOH.

czytaj więcej >>

Panasonic wprowadza na rynek ekrany do tworzenia ścian wideo 4K

55-calowe wyświetlacze Panasonic LFV8 od sierpnia są dostępne na rynku. Cała seria LFV8 obejmuje dwa modele LCD o przekątnych 49 i 55 cali. Urządzenia są przeznaczone do tworzenia ścian wideo i dają możliwość wyświetlania obrazu 4K.

czytaj więcej >>

Innowacje dla Retail od M4B

M4B opracowało cyfrowe plakaty WAVElight o wymiarach 1 x 2 m w wersji jednostronnej i dwustronnej.

czytaj więcej >>

Potencjał systemów Digital Signage oraz Social Mobile w sklepach

Digital Signage oraz Social Mobile to bardzo szybko rozwijające się narzędzia marketingu sensorycznego. Zastosowanie najnowszych technologii projekcji cyfrowej oraz coraz lepszych kreacji reklamowych, przyczynia się do stale zwiększającej się popularności tych form przekazywania treści, w szczególności w placówkach handlowych

czytaj więcej >>

Digital Signage intensyfikuje sprzedaż stacjonarną

Firma CITY jako pierwsza w Polsce wdrożyła dla klienta Komfort Łazienki projekt lift and learn oparty na platformie i oprogramowaniu firmy Scala. System znakomicie sprawdza się w takich sklepach, w których ze względu na niewielką powierzchnię sprzedaży trudno zaprezentować klientom pełną kolekcję produktów – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Rafał Satora, dyrektor Działu Digital w firmie CITY.

czytaj więcej >>

Świetlne drony, czyli Water Concept Factory na Bella Skyway Festival 2017

„Najlepsze wydarzenie kulturalne lata” 2015 roku, najlepszy produkt turystyczny Polski w 2014 roku i ponad 350 000 widzów podczas ostatniej edycji – Bella Skyway Festival w Toruniu to gwarancja udanej zabawy. 9. edycja imprezy zbliża się wielkimi krokami — wystartuje 22 sierpnia i zakończy się 5 dni później. Tym razem organizatorzy Bella Skyway Festival i twórcy zeszłorocznego, pierwszego na świecie wodnego kina 360º przygotowali coś, czego jeszcze w Polsce nie było: multimedialną instalację wodną wykorzystującą świetlne drony!

czytaj więcej >>

IMS: skuteczna komunikacja z klientem

Naszym głównym celem jest stworzenie klimatu sprzyjającego zakupom. Badania przeprowadzone przez Dom Badawczy Maison, potwierdziły, że aż 91 proc. respondentów woli robić zakupy w sklepie, gdzie gra muzyka – mówi dla Retailnet.pl Wojciech Grendziński, wiceprezes zarządu IMS S.A. IMS jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017 CEE Edition.

czytaj więcej >>

Profilowanie klientów dzięki algorytmom wizyjnym

Często w wyścigu o portfel klienta z tradycyjnymi sklepami wygrywają internetowe – ze względu na lepsze dopasowanie oferty i zrozumienie potrzeb konsumenta. Narzędzi, które pozwalają sklepom internetowym badać zachowania kupujących, jest wiele. Czy podobnie możemy analizować klienta offline?

czytaj więcej >>

IGRZ publikuje raport o rynku OOH

Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej (IGRZ), pomimo wyjścia z niej firmy Stroer i oświadczeń wydanych m.in. przez Cityboard Media oraz Clear Channel, przedstawia dane dotyczące wielkości sprzedaży OOH.

czytaj więcej >>

Sharp Electronics CEE prezentuje nową wersję monitora Digital Signage

Sharp Electronics CEE prezentuje nową wersję monitora Digital Signage, która spełni swoje zadanie w oświetlonych przez wakacyjne słońce pomieszczeniach. Model PN-V602A gwarantuje niesamowitą jasność i wysoką jakość HD.

czytaj więcej >>

Strona 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.