Jak wykorzystać Digital Signage w hotelu?

Wielkoformatowe ekrany, które prezentują oferty lub informacje, to coraz popularniejsze rozwiązanie w publicznej przestrzeni. Nie wszyscy jednak wiedzą, że taką technologię można także wykorzystać z powodzeniem w hotelu.

czytaj więcej >>

Ekrany LED do użytku wewnętrznego

Ekrany LED stały się teraz standardową technologią przeznaczoną do wyświetlania różnych treści na różnych eventach takich jak imprezy firmowe, targi czy większe, zorganizowane wydarzenia.

czytaj więcej >>

NSG Group na targach Integrated Systems Europe 2018 w Amsterdamie

W dniach od 6 do 9 lutego 2018 r. na targach Integrated Systems Europe w Amsterdamie NSG Group zaprezentuje szeroką gamę wysokoefektywnych produktów szklanych.

czytaj więcej >>

AdMedia montuje showroom w Armenii

Firma AdMedia wykonała dla swojego klienta montaż pierwszego z serii showroomów, zlokalizowanego w stolicy Armenii, Erywaniu.

czytaj więcej >>

Oferta sklepu na 10-calowym dotykowym monitorze PoE

Digital Signage kojarzy się najczęściej z możliwością przekazania jak największej ilości informacji na monitorach o dużych przekątnych.

czytaj więcej >>

Nowe technologie podbiją centra handlowe

Nowoczesne centra handlowe podążając za europejskimi trendami coraz chętniej sięgają po cyfrowe nośniki obrazu.

czytaj więcej >>

Gigabyte wprowadza do oferty komputer BRIX z modemem 3G

Gigabyte BRIX GB-EAPD-4200 to jedno z rozwiązań z oferty IoT. Urządzenie sprawdzi się w terminalach POS i branży digital signage.

czytaj więcej >>

Digital Signage w witrynie sklepowej

Wykorzystanie Digital Signage w witrynie sklepowej daje możliwość efektywnego wpływania na wrażenia odbiorcy oraz oferuje możliwość wszechstronnej i opłacalnej komunikacji z klientami.

czytaj więcej >>

Biletomat w Filharmonii Dolnośląskiej

W Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze stanął biletomat, za pomocą którego można kupić bilety na koncerty.

czytaj więcej >>

NEC na ISE 2018 - Create Endless Impressions

Podczas targów ISE 2018 NEC Display Solutions zaprezentuje swoje najnowsze produkty do wyświetlania obrazu, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań dla handlu, dużych obiektów oraz konferencji korporacyjnych.

czytaj więcej >>

Monitory High Brightness - wyrazisty obraz nawet w silnym nasłonecznieniu

Miejsca o wzmożonym natężeniu oświetlenia - przestrzenie publiczne, witryny sklepowe - wymagają zastosowania specjalnych wyświetlaczy. Takimi monitorami o wysokiej jasności są urządzenia LG z serii XF3 i XS.

czytaj więcej >>

Monitory NEC do systemów Retail Signage

Systemy Retail Signage są powszechnie stosowane nie tylko w dużych sklepach sieciowych, ale coraz częściej w mniejszych, a nawet pojedynczych punktach sprzedaży.

czytaj więcej >>

Pionierskie wykorzystanie systemu PlayStation VR i rozwiązania firmy Infosys

Firmy ATP i ATP Media poinformowały, że od 16 do 20 listopada fani tenisa mogli wczuć się w emocje towarzyszące rozgrywkom Barclays ATP World Tour Finals w zupełnie nowy sposób.

czytaj więcej >>

Nowoczesny infopunkt w CH Arkadia w Warszawie

Dwustronny totem Digital Signage z monitorami informacyjnymi, dwa w pełni wyposażone stanowiska pracy, a także nowoczesny, dopasowany do stylistyki wnętrza design.

czytaj więcej >>

Sharp zaprezentuje pierwszy monitor BIG PAD 4K na ISE 2018

Na targach Integrated Systems Europe (ISE) 2018 (Amsterdam, 6-9 lutego) Sharp przedstawi swój pierwszy monitor interaktywny BIG PAD z dotykowym panelem LCD 4K.

czytaj więcej >>

Strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Następna
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.