Sukces NEC Display Solutions na targach ISE 2016

2016-02-24

NEC Display Solutions z sukcesem uczestniczył w targach ISE 2016, prezentując się pod hasłem „Your world is our showroom”. NEC zaprezentował innowacyjne rozwiązania z zakresu technologii LCD, LED i laserowej, a także dotykowej i interaktywnej. Każda z nich miała miejsce w osobnych częściach stoiska, stworzonych z udziałem kluczowych partnerów NEC. Frekwencja na stoisku NEC wzrosła o 60% w porównaniu do poprzedniej edycji targów.

Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC, skomentowała: “Nasza obecność na tegorocznych targach ISE polegała głównie na pokazaniu tego, w jaki sposób spełniamy potrzeby naszych klientów. Zaprezentowaliśmy rozwiązania, które pokazują nie tylko naszą innowacyjność w przypadku technologii LCD, LED i laserowej, ale także skupiają się na konkretnych zastosowaniach, które przynoszą biznesowe korzyści.”

Stoisko NEC zbudowano w oparciu o pięć głównych tematów: udostępnianie, prezentacja, analiza, przegląd i kontrola, które odnoszą się do wielu branż. NEC zaprezentował efektywne rozwiązania i ich zastosowania w korporacjach, handlu, edukacji, mediach i cyfrowej reklamie zewnętrznej.

NEC wziął udział również w panelu dyskusyjnym otwierającym ISE 2016, w którym uczestniczyli między innymi: David Rowan, redaktor Wired UK oraz Bernd Eberhardt, President & CEO NEC Display Solutions Europe. Panel skupił się na omówieniu przyszłości przenikających się branż AV i IT oraz na rosnącej roli rozwiązań interaktywnych, opartych na różnego rodzaju czujnikach. W trakcie imprezy zespół, w skład którego wchodził między innymi Adrian Cotterill z DailyDOOH, stworzył na stoisku NEC ponad 40 filmów z wywiadami z wiodącymi postaciami ze świata technologii i rozwiązań dotyczących wyświetlania obrazu.

Stefanie Corinth dodaje: “Tegoroczne targi ISE były dla NEC Display Solutions wielkim sukcesem – w porównaniu do roku ubiegłego nasze stoisko odwiedziło ponad 60% więcej osób. Dodatkowy dzień ISE także okazał się bardzo udany, ponieważ dzięki temu więcej ludzi mogło zapoznać się z naszymi rozwiązaniami i zrozumieć to, w jaki sposób pomagamy im sprostać ich wyzwaniom biznesowym.”

Więcej wydarzeń ISE 2016 związanych z NEC można znaleźć:
• Na dedykowanej stronie zawierającej filmy i zdjęcia ze stoiska. Na specjalnym kanale YouTube poświęconym obecności NEC na ISE 2016, prezentującym wywiady
• Na Twitterze, LinkedIn oraz Facebooku, gdzie zamieściliśmy jeszcze więcej filmów i relacji z imprezy.

Źródło: inf. prasowa

Oceń artykuł


   

Brak głosów

Waszym zdaniem
 
Treść: *
 
Podpis: *
 
 
 
 
 
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.