Nowa wersja platformy Smartsign

2016-12-05

Od 1 grudnia dostępna jest już w sprzedaży najnowsza odsłona innowacyjnej platformy digital signage Smartsign 10.1, która otrzymała mnogość nowych funkcjonalności. Jedną z najważniejszych zmian jest pełna obsługa języka polskiego oraz wielu innych języków. Następne to obsługa najnowszej odsłony dodatku „Wayfinder”, obsługa czytników Smart RFID podłączonych bezpośrednio do odtwarzacza lub wyświetlacza, dzięki którym możliwe jest rozszerzenie funkcjonalności systemu digital signage.

Najnowsza odsłona otrzymała dwustronną certyfikację firmy Samsung oraz Smartsign do pracy na wbudowanym odtwarzaczu we wszystkie monitory oparte o system SSSP 4.0 – Tizen.

Dla użytkowników monitorów LG także wprowadzono możliwość bezproblemowej pracy przy treściach wyświetlanych w pionie z wykorzystaniem wbudowanego odtwarzacza i systemu WebOS 2.0.

W najnowszej wersji Smartsign właściciele monitorów Panasonic z systemem Openport oraz Philips serii D-line mają teraz możliwość zarządzania swoimi wyświetlaczami z poziomu platformy Smartsign v10.1 w tym m.in. zdalne wygaszanie ekranu czy ponowne uruchomienie odtwarzacza.

Pełna lista zmian pod poniższym linkiem.

Źródło: Smart Signage Poland

Oceń artykuł


   

Brak głosów

Waszym zdaniem
 
Treść: *
 
Podpis: *
 
 
 
 
 
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.