SQM mówi... WOW!

2011-10-24

SQM wprowadziła na polski rynek kolejne rozwiązanie Digital Signage firmy Grassfish. WOW! jest przeznaczony dla małych i średnich firm.

WOW! jest odpowiedzią na oczekiwania małych i średnich sklepów, punktów handlowo-usługowych, hoteli oraz biur, dla których nowoczesna komunikacja marketingowa jest priotytetem, a jednocześnie nie widzą potrzeby wdrażania rozbudowanego systemu Digital Signage.

Nowy produkt posiada wszystkie cechy rozwiązań Grassfish, dzięki którym austriackie rozwiązanie jest dziś topową platformą w Europie. Możemy więc korzystać z przyjaznego flashowego interface'u, uwielbianego przez użytkowników Grassfisha modułu kreatora (Composer), a wszystkie czynności odbywają się metodą drag&drop (przeciągnij i upuść) przy pełnej kontroli wyświetlanej treści. Obsługa i aktualizacja treści odbywają się błyskawicznie, oszczędzając czas użytkownikom systemu.

WOW! to jednocześnie produkt ekskluzywny i przystępny cenowo. Będzie oferowany w pakietach z profesjonalnymi ekranami i kioskami multimedialnymi, a zamiast kosztownej inwestycji użytkownik może skorzystać z atrakcyjnego cenowo abonamentu za użytkowanie systemu.

Polska strona poświęcona platformie WOW! znajduje sie pod adresem http://ds.sqm.pl/zastosowania/wyswietl/186/wow_.html

Źródło: SQM

Tagi: SQM, WOW!, platforma, Grassfish,

Oceń artykuł


   

Brak głosów

Waszym zdaniem
 
Treść: *
 
Podpis: *
 
 
 
 
 
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.