Buscando. System, który ma szansę zrewolucjonizować rynek Digital Signage.

2011-07-27

Buscando pozwala zaplanować i zrealizować oraz rozliczyć kampanię na nośnikach Digital Dignage w całej Polsce w kilka kliknięć. Ujednolica zasady charakteryzowania zasięgu sieci oraz grup docelowych.


Powstał dzięki dofinansowaniu z funduszy UE przeznaczonych na rozwój e-usług i od samego początku budzi olbrzymie zainteresowanie domów mediowych, brokerów i właścicieli sieci Digital Dignage.
Buscando ma realną szansę zrewolucjonizować rynek reklamy Out-of-Home usuwając ostatecznie przeszkody, które hamowały ekspansję sieci Digital Signage. Barierę stanowiło rozproszenie właścicieli i niejednolite modele pomiaru skuteczności kampanii oraz zasięgu. Utrudniało to planowanie kampanii zainteresowanym marketerom oraz specjalistom z domów mediowych. Jednocześnie nikt nie miał wątpliwości, że proces digitalizacji zewnętrznych nośników postępuje i cieszy się olbrzymim zainteresowaniem potencjalnych reklamodawców otwierając zupełnie nowe możliwości komunikacji.
Zespół projektowy został stworzony ze specjalistów reprezentujących wszystkie grupy klientów oraz właścicieli i ekspertów w dziedzinie aplikacji dostępnych za pomocą przeglądarki www. Rok po jego utworzeniu oddajemy do dyspozycji brokerów, właścicieli nośników, agencji reklamowych oraz domów mediowych innowacyjne narzędzie planowania i zakupu mediów, które nie ma swojego odpowiednika na świecie.
„Wszystkie nośniki w naszej bazie zostały szczegółowo opisane cechami najważniejszymi z punktu widzenia planerów. Dzięki temu tak samo łatwo można przygotować plan kampanii dedykowanej kierowcom, co poszukującym kredytów hipotecznych” - mówi Agnieszka Kalbarczyk, pomysłodawca Buscando, zaangażowana od 2007 roku w rynek nośników Digital Signage.
Aktualnie system obejmuje blisko 10.000 nośników zlokalizowanych w wielu atrakcyjnych z punktu widzenia reklamodawcy miejscach (sklepy, bankomaty, galerie, nośniki zewnętrzne, komunikacja miejska i inne).
Więcej informacji na http://www.buscando.pl

Oceń artykuł


   

Brak głosów

Waszym zdaniem
 
Treść: *
 
Podpis: *
 
 
 
 
 
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.