2011-12-21

Intel AIM Suite

Cyfrowe nośniki reklamowe są coraz powszechniejsze w centrach handlowych i na przystankach autobusowych na całym świecie. Za pomocą technologii Intel Audience Impression Metric (AIM) Suite coraz więcej z nich obserwuje konsumentów.

czytaj więcej >>

2011-12-21

System Digital Signage w Galerii Krakowskiej

W Galerii Krakowskiej , znajdującej się w samym sercu Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego, został zainstalowany system Digital Signage, w pełni zarządzany przez firmę IMS, specjalizującą się w świadczeniu Nowych Mediów w Miejscu Sprzedaży. Zarządcą Galerii jest spółka ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.

czytaj więcej >>

2011-12-20

Budki telefoniczne z cyfrową reklamą

Firma Titan, specjalizująca się w reklamie OOH uruchomiła pilotażowy program, polegający na przetestowaniu cyfrowych budek telefonicznych, znajdujących się na nowojorskim placu Times Square.

czytaj więcej >>

2011-12-19

System Digital Signage w Galerii Łódzkiej

W Galerii Łódzkiej , zlokalizowanej przy sześciopasmowej arterii miasta, został zainstalowany system Digital Signage, w pełni zarządzany przez firmę IMS, specjalizującą się w świadczeniu nowych mediów w miejscu sprzedaży. Zarządcą Galerii jest spółka ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.

czytaj więcej >>

2011-12-16

YCD Multimedia wybiera karty Matrox M9140

Firma YCD Multimedia, specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu cyfrowych mediów, wybrała karty grafiki Matrox M9140 do obsługi 12-monitorowej ściany wideo zainstalowanej w nowej siedzibie firmy Red Ventures w Południowej Karolinie. 12 monitorów w połączeniu z trzema kartami Matroxa i komputerem wyświetla wideo w rozdzielczości 4K.

czytaj więcej >>

2011-12-16

Największy na świecie wyświetlacz Google Earth

W wielu filmach sensacyjnych, zwłaszcza szpiegowskich pojawia się ogromny wyświetlacz, na którym można obejrzeć obraz dowolnej części świata. Projektanci z paryskiego Centrum Architektury i Urbanizmu stworzyli ekran, na którym jest wyświetlany obraz z Google Earth.

czytaj więcej >>

2011-12-14

Internet Media Services SA (IMS) promuje kredyt gotówkowy Banku BGŻ

Spółka Internet Media Services SA (IMS), ekspert w dziedzinie nowych mediów w miejscu sprzedaży, realizuje kampanię reklamową w In Store Radio, promującą kredyt gotówkowy Banku BGŻ.

czytaj więcej >>

2011-12-14

Windows 7 w warsztacie Świętego Mikołaja

Tanie linie lotnicze Southwest Airlines wspólnie z Microsoftem w ramach kampanii „The Picture Perfect Holiday” oferują darmowe zdjęcia świąteczne dla pasażerów podróżujących pomiędzy 21 portami lotniczymi w USA. W 19 z nich istnieje sieć Clear Channel.

czytaj więcej >>

2011-12-14

FlyteBoard w hotelu przy lotnisku LAX

Custom Hotel w Los Angeles zainstalował wyświetlacz FlyteBoard firmy Flyte Systems, pokazujący w czasie rzeczywistym godziny przylotów i odlotów na położonym nieopodal lotnisku Los Angeles International Airport (LAX).

czytaj więcej >>

2011-12-13

Cyfrowy manekin w klinice piękności

Salon piękności Zen Lifestyle w Edynburgu ustawił w oknie wystawowym cyfrowego manekina, który ma przyciągnąć potencjalnych klientów.

czytaj więcej >>

2011-12-12

Nowe dotykowe wyświetlacze AllSee Technologies

Firma AllSee Technologies wprowadza na rynek nową serię dotykowych wyświetlaczy HD z obsługa multi-touch. Produkty wykorzystują ekran dotykowy Infrared Multi Touch, który dzięki swojej odporności idealnie nadaje się do montażu w miejscach publicznych. Obsługa jest możliwa za pomocą palca (także w rękawiczkach), a nawet długopisu.

czytaj więcej >>

2011-12-12

Norwich i Southampton dla Clear Channel

W wyniku przetargu firma Clear Channel UK zachowała długoterminowe, 20-letnie kontrakty na dostawę i montaż obiektów ulicznych pod reklamę zewnętrzną w Norwich i Southampton. Kontrakty obejmują ponad 600 paneli reklamowych.

czytaj więcej >>

2011-12-08

Nowe cyfrowe billboardy Ocean Outdoor w finansowej dzielnicy Londynu

Ocean Outdoor, brytyjska firma DOOH, zaprezentowała dwa cyfrowe billboardy nazwane „Two Towers East” posiadają dwustronne ekrany w pozycji portretowej. Zostały strategicznie rozmieszczone wzdłuż drogi szybkiego ruchu A4 w Londynie, wiodącej do kompleksu biurowego Canary Wharf.

czytaj więcej >>

2011-12-07

Interaktywny stół DISPLAX Oqtopus

Firma DISPLAX oficjalnie zaprezentowała najnowszą generację stołu multi-touch DISPLAX Oqtopus. Interaktywny produkt został zaprezentowany w galerii sztuki Fundação de Serralves w Porto oraz w Fundação Portuguesa das Comunicações w Lizbonie.

czytaj więcej >>

2011-12-06

Boks akustyczny Knauf zdobywcą GRAND PRIX konkursu POS Stars

Boks akustyczny Knauf, stworzony przez firmę Willson&Brown zdobył nagrodę GRAND PRIX dla najlepszej realizacji POS 2011. W konkursie POS Stars, rozstrzygniętym podczas tegorocznych targów RetailShow wzięło udział 17 firm w 12 kategoriach konkurosowych.

czytaj więcej >>

Strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Następna
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.