Prezentujemy bieżące informacje z branży DS – zarówno z kraju jak i ze świata. Znajdziecie tutaj najświeższe informacje branżowe, wsparte dokładnymi opisami a także materiałami foto oraz video.

Jeżeli dysponujesz ciekawą informacją branżową, która nie znajduje się na naszym portalu NAPISZ DO NAS.

2017-05-19

SYNERGIC rozszerza ofertę reklamową o emisje na ekranach bankomatów

SYNERGIC, lider rozwiązań niestandardowych reklamy OOH, kontynuuje realizację planu rozwoju i dywersyfikację swoich produktów, a poprzez pierwszą, ogólnopolską kampanię dla Grupy Żywiec wchodzi na rynek reklamy bankomatowej.

czytaj więcej >>

2017-05-18

Gdzie w strategii marki zaczyna się digital

Myśląc o marce jako wartości dodanej do produktu oraz rozmyślając o komunikacji marki w dzisiejszym świecie, słowo DIGITAL powinno pulsować nam przed oczami na czerwono praktycznie od samego początku. Dlaczego?

czytaj więcej >>

2017-05-17

Potencjał digital signage też można zmarnować

Systemy digital signage nie bez przyczyny są wykorzystywane w coraz większej liczbie branż. Przedsiębiorcy chcą uprościć komunikację z klientami, więc decydują się na nie, licząc na większą elastyczność i oszczędność kosztów w porównaniu do tradycyjnych form reklamy i promocji. Inwestycje muszą być jednak dobrze zaplanowane, by możliwości technologii zostały właściwie wykorzystane.

czytaj więcej >>

2017-05-16

Digital Signage - Nowocześnie dla niepełnosprawnych

Digital Signage wielu kojarzy się przede wszystkim z ekranami wyświetlającymi informacje, jednak potencjał tego typu technologii nie jest jeszcze w pełni doceniany. Na rynku coraz częściej pojawiają się nowatorskie rozwiązania wspierające proces sprzedaży, zamawiania, kolejkowania, logistyki, oceny sprzedawców czy też raportowania oglądalności reklam.

czytaj więcej >>

2017-05-15

Elektroniczne etykiety cenowe usprawniają działanie sieci handlowych

Wraz z szybkimi zmianami na rynku handlu detalicznego, menedżerowie stale szukają nowych sposobów na przyciągnięcie klientów, optymalizację procesów oraz oszczędności finansowe. Jedną z technologicznych innowacji, dostępnych od niedawna w Polsce są elektroniczne etykiety cenowe.

czytaj więcej >>

2017-05-12

Grzegorz Śliwa: Reklamy DOOH są niepoznane, a nie niedoceniane

Rozmowa z Grzegorzem Śliwą, prezesem firmy oraz pomysłodawcą systemu MyLED.

czytaj więcej >>

2017-05-10

OMD z innowacyjną kampanią DOOH dla McDonald's

OMD (Macroscope) zrealizowało ogólnopolską kampanię z nośnikami DOOH, w której dynamiczna kreacja wyświetlała na bieżąco informację w minutach o czasie potrzebnym na dojazd do najbliższej restauracji z ofertą śniadaniową. Sprytnie wykorzystane dane były pozyskiwane z aplikacji Targeo oraz Google Maps.

czytaj więcej >>

2017-05-08

Digital Signage w strategii Acera

Acer nadal rozszerza swój biznes związany z dostarczaniem rozwiązań i usług Digital Signage.

czytaj więcej >>

2017-04-28

System Vendmedia firmy Pay2vend

Vendmedia, czyli zarządzane internetowo monitory, wykorzystywane w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej - to nowy, autorski produkt białostockiej firmy P2V Polska dla zakładów pracy, biur i instytucji.

czytaj więcej >>

2017-04-24

Ruszył pierwszy pop-up store marki Mercedes-Benz

Auto Idea, jeden z największych polskich dealerów Mercedesa, otworzył pierwszy wirtualny showroom marki Mercedes-Benz w Polsce.

czytaj więcej >>

2017-04-20

Najnowsza generacja monitorów wielkoformatowych NEC serii E

NEC Display Solutions zaprezentował nową, szóstą już generację profesjonalnych monitorów z serii E. Obejmuje ona monitory z certyfikatem Energy Star* w rozmiarach 32”, 43” i 55” z panelami S-IPS oraz urządzenia 50”do 65” z panelami S-PVA. Zmodernizowana seria E oferuje monitory z wąską ramką ekranu, bardziej czytelne menu ekranowe oraz zintegrowany odtwarzacz multimediów USB do natychmiastowego użycia i samodzielnej pracy w trybie plug-and-play.

czytaj więcej >>

2017-04-19

Nanovo wdraża zintegrowany system elektronicznej komunikacji w punktach obsługi Klienta UPC

Dostosowane do tematu rozmów interesantów z konsultantami treści prezentowane są na ponad 150 cyfrowych ekranach w całej sieci obsługi klienta operatora UPC (salony i tzw. „wyspy” w centrach handlowych). Zarządzaniem, dostarczeniem potrzebnej technologii oraz wdrożeniem systemu zajęli się specjaliści z dynamicznie rozwijającej się polskiej spółki Nanovo.

czytaj więcej >>

2017-04-18

Po drugiej stronie lustra skrywa się reklama

Zwierciadło mocno przykuwa uwagę — twierdzi pomysłodawca Abyss Glass. „Ożywia” je i wprowadza do marketingu.

czytaj więcej >>

2017-04-14

Corporate TV w Makro

Makro Cash & Carry dołączyło do grona Klientów Admotion.

czytaj więcej >>

2017-04-13

Sharp" przystępny cenowo 70" monitor digital signage

Japoński producent wprowadza do sprzedaży 70-calowy monitor z serii PN-Q. Seria PN-Q poszerza ofertę monitorów Sharp, wychodząc naprzeciw popytowi na wysokiej jakości, a jednocześnie niedrogie urządzenia do zastosowań digital signage i sal spotkań. Kolejne modele, o przekątnych ekranu 60, 80 i 90 cali, będą dostępne w czerwcu.

czytaj więcej >>

Strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 90 Następna
Copyright © P.H.P. MARENGO 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.